New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 15:39:32)
  Witaj,


Był błąd przy zapisywaniu alertu dla waloru ze znakiem "^" w nazwie.

Poprawiłem...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:22:44)
  Deklaracja alertu:...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:21:08)
  Witam, jakiś czas temu ustawiłem alert cenowy dla indeksu VIX na poziomie 24 USD. Od tego czasu codz...

IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ na rynki (2026-06-05 12:05:23)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ n...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 12:03:28)
  Przy okazji miałbym prośbę. Czy dałoby się powiększyć okienko jakie się pojawia po kliknięciu strzał...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 11:08:03)
  Właśnie przed chwilą o tym myślałem 😛Sprawdzę później i dam znać....

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 10:46:16)
  Witaj,


dodałem te wskaźniki do skanera spółek. Daj znać czy liczą się poprawnie.


Pozdrawiam,

...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 10:38:45)
  Cześć,

Chciałbym w myfund śledzić koszt całkowity mieszkania. Główny bloker dla mnie polega na tym,...

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-05 08:07:12)
  Ad1. nie, tylko w sekcji "Podsumowanie portfeli ..."

Ad2. To pierwsze uwzględnia inflację...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 07:17:38)
  Porównałem dwa ostatnie tygodnie jeśli chodzi o listę reko z MyFund i z Biznes Radar:

https://www....

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-04 20:40:42)
  Dalej troszkę tego nie rozumie.


1. Uwzględnianie inflacji. Mam dwa portfele dodane do kokpitu.
...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:59:22)
  Dzień dobry,


Dodałem,


Pozdrawiam,

Damian...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:48:58)
  Dzień dobry, jest szansa na dodanie waluty białoruskiej (BYN) ?...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-04 08:23:24)
  Cześć,


Dodałem ten indeks do bazy.


Pozdrawiam,

Damian...

myfund.pl - Claude MCP server (2026-06-03 22:32:03)
  Bardzo ciekawy projekt...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-03 19:43:17)
  Cześć,


potrzebny jest mi indeks giełdy Helsinki do benchmarku, a chyba nie ma.


W Stooq jest ...

Nie zaktualizowana wypłata dywidendy (2026-06-03 18:19:36)
  Super dzięki juz wszystko jest u mnie ok ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Portfel Kontrakty użytkownika michal.w

37 wpisów, 1 uczestnik

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2014-01-16 08:58
4525 dni temu
michal.w
37 wpisów
Start...

Pozycja długa od 2410.
 
2014-01-16 17:47
4524 dni temu
michal.w
37 wpisów
Pozycja długa pozostawiona.
 
2014-01-17 20:32
4523 dni temu
michal.w
37 wpisów
WIG20 nie spadł poniżej krótkoterminowego wsparcia na 2372 punktów...

Pozycja długa aktualna.
 
2014-01-20 22:55
4520 dni temu
michal.w
37 wpisów
Dzisiejsza sesja nie przyniosła przełomu. Mimo spadku na początku sesji poniżej minimów z poprzedniej sesji szybko straty zostały odrobione.

Bez zmiany pozycja długa.
 
2014-01-21 18:06
4519 dni temu
michal.w
37 wpisów
Dzisiaj rano po dynamicznym otwarciu uznałem, że jest ono przesadzone i zamknąłem jeden kontrakt po 2406 pkt.

Po przekroczeniu 2418 pkt uznałem, że warto jednak utrzymać długą pozycję na dwóch kontraktach więc stan i pozycja na koniec dnia pozostaje bez zmian.

Pozycja długa.
 
2014-01-22 19:22
4518 dni temu
michal.w
37 wpisów
Dzisiejsza sesja była bardzo ciekawa: dynamiczny wzrost na otwarciu (pierwsza godzina) oddanie całodziennego wzrostu przez kolejne 6 godzin i dynamiczny wzrost w ostatniej godzinie i +10 punktowy fixing...

Ta mieszanka dała mi trochę do myślenia. Złożyłem zlecenie na fixing po 2442... No i się zrealizowało.

Do jutra jestem bez pozycji.

Czekam na wyraźne przekroczenie wsparć lub oporów. W przypadku wysokiego otwarcia (ale poniżej dzisiejszego maksimum) myślę o zajęciu jutro rano pozycji krótkiej z bliskim SL.

Michał
 
2014-01-23 08:50
4518 dni temu
michal.w
37 wpisów
Relatywnie niezłe otwarcie zachęciło mnie do zajęcia pozycji S. Raczej na krótko.

1x2438
 
2014-01-23 17:37
4517 dni temu
michal.w
37 wpisów
Zmiana sytuacji na rynkach światowych i zauważalna korelacja z GPW, niskie zamknięcie (szczególnie WIG20 poniżej 2410pkt), oraz widoczna przewaga podaży przy rosnących obrotach to dla mnie argumenty za pozostawieniem pozycji S do jutra.

M.
 
2014-01-24 12:36
4517 dni temu
michal.w
37 wpisów
Zamknąłem pozycję krótką po 2380.

Na razie bez pozycji.

 
2014-01-27 08:50
4514 dni temu
michal.w
37 wpisów
Otworzyłem pozycję długą

1x2340
 
2014-01-27 12:26
4514 dni temu
michal.w
37 wpisów
Dodałem 1 pozycję po 2330. Sentyment nie jest ciągle dobry dla rynków wschodzących, ale myślę, że po dość szybkim sapdku w ciągu ostatnich kilku dni możemy zobaczyć dzisiaj odbiecie.

 
2014-01-27 17:42
4513 dni temu
michal.w
37 wpisów
Pozycja długa zachowana.

Mimo słabej sesji wciąż widzę możliwość odbicia. Spadek poniżej 2310-2300 pkt na WIG20 może być sygnałem do dalszych spadków.

Na wykresie dziennym powstał odwrócony młot - sygnał odwrócenia trendu... Hm..

M.

 
2014-01-28 16:51
4512 dni temu
michal.w
37 wpisów
W końcówce sesji zamknąłem jeden kontrakt po 2349...
 
2014-01-29 08:57
4512 dni temu
michal.w
37 wpisów
Odwróciłem pozycję po 2362.

Aktualna pozycja krótka 1x2362

Wystawiłem drugie zlecenie na S po 2366
 
2014-01-29 12:45
4512 dni temu
michal.w
37 wpisów
Zamknąłęm krótką pozycję po 2329... Przed dzisiejszą decyzją w sprawie QE3 wolę pozostać bez pozycji...

 
2014-01-30 09:02
4511 dni temu
michal.w
37 wpisów
Witam,

Aktualna pozycja długa od 2311.

M
 
2014-01-30 18:05
4510 dni temu
michal.w
37 wpisów
Pozycja długa pozostawiona do dnia jutrzejszego.

M
 
2014-01-31 08:48
4510 dni temu
michal.w
37 wpisów
Zamknąłem pozycję długą po 2355.

Na razie bez pozycji
 
2014-01-31 09:47
4510 dni temu
michal.w
37 wpisów
Dynamiczny spadek w pierwszych minutach sesji i szybkie dojście do ograniczenia kanału wzrostowego na wykresie 1-godzinnym to dla mnie argument za powrotem do pozycji długiej.

1x2331
 
2014-01-31 11:09
4510 dni temu
michal.w
37 wpisów
Za dużo niejednoznaczności jak dla mnie. Zamknąłęm długą po 2346...

Niby rynek na GPW jest mocny, ale otoczenie wprost przeciwnie. Dzisiejsza dynamika zmian jest dość duża - można zarobić ale i stracić.

Odpoczynek ;)
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl