New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 15:39:32)
  Witaj,


Był błąd przy zapisywaniu alertu dla waloru ze znakiem "^" w nazwie.

Poprawiłem...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:22:44)
  Deklaracja alertu:...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:21:08)
  Witam, jakiś czas temu ustawiłem alert cenowy dla indeksu VIX na poziomie 24 USD. Od tego czasu codz...

IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ na rynki (2026-06-05 12:05:23)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ n...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 12:03:28)
  Przy okazji miałbym prośbę. Czy dałoby się powiększyć okienko jakie się pojawia po kliknięciu strzał...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 11:08:03)
  Właśnie przed chwilą o tym myślałem 😛Sprawdzę później i dam znać....

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 10:46:16)
  Witaj,


dodałem te wskaźniki do skanera spółek. Daj znać czy liczą się poprawnie.


Pozdrawiam,

...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 10:38:45)
  Cześć,

Chciałbym w myfund śledzić koszt całkowity mieszkania. Główny bloker dla mnie polega na tym,...

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-05 08:07:12)
  Ad1. nie, tylko w sekcji "Podsumowanie portfeli ..."

Ad2. To pierwsze uwzględnia inflację...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 07:17:38)
  Porównałem dwa ostatnie tygodnie jeśli chodzi o listę reko z MyFund i z Biznes Radar:

https://www....

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-04 20:40:42)
  Dalej troszkę tego nie rozumie.


1. Uwzględnianie inflacji. Mam dwa portfele dodane do kokpitu.
...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:59:22)
  Dzień dobry,


Dodałem,


Pozdrawiam,

Damian...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:48:58)
  Dzień dobry, jest szansa na dodanie waluty białoruskiej (BYN) ?...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-04 08:23:24)
  Cześć,


Dodałem ten indeks do bazy.


Pozdrawiam,

Damian...

myfund.pl - Claude MCP server (2026-06-03 22:32:03)
  Bardzo ciekawy projekt...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-03 19:43:17)
  Cześć,


potrzebny jest mi indeks giełdy Helsinki do benchmarku, a chyba nie ma.


W Stooq jest ...

Nie zaktualizowana wypłata dywidendy (2026-06-03 18:19:36)
  Super dzięki juz wszystko jest u mnie ok ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Portfel Kontrakty użytkownika michal.w

37 wpisów, 1 uczestnik

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2014-02-03 08:51
4507 dni temu
michal.w
37 wpisów
Moim zdaniem zbyt optymistyczne otwarcie.

Otworzyłem pozycję krótką.
 
2014-02-03 22:06
4506 dni temu
michal.w
37 wpisów
Hmmm... Bardzo silny rynken mamy na GPW od kilku dni. Mimo słabości "świata" my wciąż w górę.

Zobaczymy jaka będzie jutro reakcja na spadki w USA. Teoretycznie 20 punktowa luka w dół się należy... ale...

Pozycja krótka utrzymana.

M.
 
2014-02-04 19:48
4505 dni temu
michal.w
37 wpisów
Nie spodziewałem się takiej siły GPW. Mimo spadków w USA i w Niemczech nasza giełda pokazała siłę.
Czekam na dalszy rozwój wydarzeń z pozycją krótką.

P.S. i 20 punktów i "ale" się sprawdziło ;)

M.
 
2014-02-05 17:46
4504 dni temu
michal.w
37 wpisów
Bez zmian. Pozycja krótka.

Jedyny argument pozostawienia krótkiej to słabość gieły w USA.

 
2014-02-06 17:27
4503 dni temu
michal.w
37 wpisów
Pozostawienie pozycji krótkiej okazało się błędem. Po przebiciu linii łączącej szczyty korekty trwającej od października zamkąłem pozycję krótką po 2417pkt.

Na razie bez pozycji.
 
2014-02-10 08:55
4500 dni temu
michal.w
37 wpisów
Witam,

Aktualna pozycja długa
2x2423

M.
 
2014-02-10 19:00
4499 dni temu
michal.w
37 wpisów
Może trochę za wcześnie wziąłem tę długą.

10-15 punktowy spadek w końcówce był trochę "na siłę"... Żadne poważne wsparcia nie zostały nawet muśnięte.

Pozycja długa zostawiona...

M.
 
2014-02-11 18:15
4498 dni temu
michal.w
37 wpisów
Obiecujące wzrosty. Możliwe, że jutro otworzymy się luką powyżej 2450 punktów.

Długa pozycja utrzymana.
 
2014-02-12 11:06
4498 dni temu
michal.w
37 wpisów
Ryzyko korekty coraz większe... Zamknąłem długą po 2471.

Bez pozycji
 
2014-02-12 11:21
4498 dni temu
michal.w
37 wpisów
... i otworzyłem (żyłka hazardzisty) 1 kontarkt na spadek po 2474...
 
2014-02-12 19:52
4497 dni temu
michal.w
37 wpisów
Zostawiłem krótką do jutra...

Ale jeżeli rynek podtrzyma swoją siłę to otwieram ponownie długą (ale to powyżej 2500pkt).

M.
 
2014-02-13 13:38
4496 dni temu
michal.w
37 wpisów
Wciąż duża siła na GPW...
 
2014-02-13 21:00
4496 dni temu
michal.w
37 wpisów
...A mimo to nie zamknąłem krótkiej... Czekam na 2500 +

 
2014-02-14 18:31
4495 dni temu
michal.w
37 wpisów
A ja wciąż na krótkiej... Niedobrze...
 
2014-02-17 13:25
4492 dni temu
michal.w
37 wpisów
Jednak zdecydoałem się zamknąć krótką wcześniej... i otworzyć długą... obydwie operacje po 2480.

 
2014-02-24 11:03
4486 dni temu
michal.w
37 wpisów
Zamknąłem długą po 2520.

Na razie bez pozycji...
 
2014-02-25 16:09
4484 dni temu
michal.w
37 wpisów
Ponowiłem pozycję długą po 2513 - sztuk 2

Wczorajszy spadek w końcówce sesji w USA był trochę sztuczny... Dziejszą sesję na GPW też widzę jako korektę w locie...
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl