| 2014-02-03 08:51 4507 dni temu michal.w 37 wpisów | Moim zdaniem zbyt optymistyczne otwarcie.
Otworzyłem pozycję krótką. |
| |
| 2014-02-03 22:06 4506 dni temu michal.w 37 wpisów | Hmmm... Bardzo silny rynken mamy na GPW od kilku dni. Mimo słabości "świata" my wciąż w górę.
Zobaczymy jaka będzie jutro reakcja na spadki w USA. Teoretycznie 20 punktowa luka w dół się należy... ale...
Pozycja krótka utrzymana.
M. |
| |
| 2014-02-04 19:48 4505 dni temu michal.w 37 wpisów | Nie spodziewałem się takiej siły GPW. Mimo spadków w USA i w Niemczech nasza giełda pokazała siłę.
Czekam na dalszy rozwój wydarzeń z pozycją krótką.
P.S. i 20 punktów i "ale" się sprawdziło ;)
M. |
| |
| 2014-02-05 17:46 4504 dni temu michal.w 37 wpisów | Bez zmian. Pozycja krótka.
Jedyny argument pozostawienia krótkiej to słabość gieły w USA.
|
| |
| 2014-02-06 17:27 4503 dni temu michal.w 37 wpisów | Pozostawienie pozycji krótkiej okazało się błędem. Po przebiciu linii łączącej szczyty korekty trwającej od października zamkąłem pozycję krótką po 2417pkt.
Na razie bez pozycji. |
| |
| 2014-02-10 08:55 4500 dni temu michal.w 37 wpisów | Witam,
Aktualna pozycja długa
2x2423
M. |
| |
| 2014-02-10 19:00 4499 dni temu michal.w 37 wpisów | Może trochę za wcześnie wziąłem tę długą.
10-15 punktowy spadek w końcówce był trochę "na siłę"... Żadne poważne wsparcia nie zostały nawet muśnięte.
Pozycja długa zostawiona...
M. |
| |
| 2014-02-11 18:15 4498 dni temu michal.w 37 wpisów | Obiecujące wzrosty. Możliwe, że jutro otworzymy się luką powyżej 2450 punktów.
Długa pozycja utrzymana. |
| |
| 2014-02-12 11:06 4498 dni temu michal.w 37 wpisów | Ryzyko korekty coraz większe... Zamknąłem długą po 2471.
Bez pozycji |
| |
| 2014-02-12 11:21 4498 dni temu michal.w 37 wpisów | ... i otworzyłem (żyłka hazardzisty) 1 kontarkt na spadek po 2474... |
| |
| 2014-02-12 19:52 4497 dni temu michal.w 37 wpisów | Zostawiłem krótką do jutra...
Ale jeżeli rynek podtrzyma swoją siłę to otwieram ponownie długą (ale to powyżej 2500pkt).
M. |
| |
| 2014-02-13 13:38 4496 dni temu michal.w 37 wpisów | Wciąż duża siła na GPW... |
| |
| 2014-02-13 21:00 4496 dni temu michal.w 37 wpisów | ...A mimo to nie zamknąłem krótkiej... Czekam na 2500 +
|
| |
| 2014-02-14 18:31 4495 dni temu michal.w 37 wpisów | A ja wciąż na krótkiej... Niedobrze... |
| |
| 2014-02-17 13:25 4492 dni temu michal.w 37 wpisów | Jednak zdecydoałem się zamknąć krótką wcześniej... i otworzyć długą... obydwie operacje po 2480.
|
| |
| 2014-02-24 11:03 4486 dni temu michal.w 37 wpisów | Zamknąłem długą po 2520.
Na razie bez pozycji... |
| |
| 2014-02-25 16:09 4484 dni temu michal.w 37 wpisów | Ponowiłem pozycję długą po 2513 - sztuk 2
Wczorajszy spadek w końcówce sesji w USA był trochę sztuczny... Dziejszą sesję na GPW też widzę jako korektę w locie... |
| |