News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13) Dzięki Damian. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34) Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku. Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10) Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD W pliku są operacje na walutach:... XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14) Cześć, Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z... Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39) Cześć, mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect. Od 15.06.... | ||
6 wpisów, 3 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2020-11-09 17:52 33 wpisy 2046 dni temu | fajnie by było gdyby dało się stworzyć własną klasyfikację spółek. przykładowo w moim portfelu chciałbym zdefiniować spółki, jako wartościowe, wzrostowe, spekulacyjne itd i miec % statystykę udziału takowych. pewnie nie jest to łatwe ale wrzucam jako propozycję. może chociaż formie tagów ? wydaje się prostsze. wtedy niekoniecznie musiałoby się to sumować do 100%. tylko widziałbym % danego tag'u względem portfela. | |
| 2020-11-09 18:25 12808 wpisów 2046 dni temu | Cześć, A próbowałeś narzędzia menu->Zarządzanie portfelami->Własne typy dla walorów? Wydaj mi się, że to narzędzie spełniło by Twoje oczekiwania. Damian | |
| 2020-11-09 21:17 59 wpisów 2046 dni temu | Ja próbowałem przypisać jeden walor do własnego typu ale z jakiegoś powodu nie jest on dostępny w tej części serwisu. Chodzi o Vienna Life UFK HSBC GIF Chinese Equity. Widzę go normalnie w notowaniach ale z jakiegoś powodu nie mogę go znaleźć w liście do przypisania typu użytkownika. --edit Chyba spróbuję sobie sam odpowiedzieć na pytanie. Walory dostępne na liście, to które które kiedykolwiek pojawiły się w naszym portfelu, czy tak? INaczej mówiąc, nie możemy przypisać typu walorom, których nigdy nie kupiliśmy. | |
| 2020-11-09 21:30 12808 wpisów 2046 dni temu | Tak. Właśnie tak jest. Zamysł był taki, że jak jakiegoś waloru nie masz to nie ma sensu, żeby przypisywać go do własnej grupy. | |
| 2020-11-10 17:23 33 wpisy 2045 dni temu | a jak ustawię sobie typ waloru to potem gdzieś to widać ? da się zrobić bym to miał widoku portfela ? | |
| 2020-11-10 17:56 12808 wpisów 2045 dni temu | Zamiast domyślnych typów (np. Akcje GPW, Akcje NASDAQ itp.) będziesz widział te, które zdefiniowałeś i przypisałeś do walorów. Zobacz pomoc Własne typy (grupy) walorów w tej pomocy Damian | |