New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 15:39:32)
  Witaj,


Był błąd przy zapisywaniu alertu dla waloru ze znakiem "^" w nazwie.

Poprawiłem...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:22:44)
  Deklaracja alertu:...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:21:08)
  Witam, jakiś czas temu ustawiłem alert cenowy dla indeksu VIX na poziomie 24 USD. Od tego czasu codz...

IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ na rynki (2026-06-05 12:05:23)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ n...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 12:03:28)
  Przy okazji miałbym prośbę. Czy dałoby się powiększyć okienko jakie się pojawia po kliknięciu strzał...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 11:08:03)
  Właśnie przed chwilą o tym myślałem 😛Sprawdzę później i dam znać....

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 10:46:16)
  Witaj,


dodałem te wskaźniki do skanera spółek. Daj znać czy liczą się poprawnie.


Pozdrawiam,

...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 10:38:45)
  Cześć,

Chciałbym w myfund śledzić koszt całkowity mieszkania. Główny bloker dla mnie polega na tym,...

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-05 08:07:12)
  Ad1. nie, tylko w sekcji "Podsumowanie portfeli ..."

Ad2. To pierwsze uwzględnia inflację...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 07:17:38)
  Porównałem dwa ostatnie tygodnie jeśli chodzi o listę reko z MyFund i z Biznes Radar:

https://www....

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-04 20:40:42)
  Dalej troszkę tego nie rozumie.


1. Uwzględnianie inflacji. Mam dwa portfele dodane do kokpitu.
...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:59:22)
  Dzień dobry,


Dodałem,


Pozdrawiam,

Damian...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:48:58)
  Dzień dobry, jest szansa na dodanie waluty białoruskiej (BYN) ?...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-04 08:23:24)
  Cześć,


Dodałem ten indeks do bazy.


Pozdrawiam,

Damian...

myfund.pl - Claude MCP server (2026-06-03 22:32:03)
  Bardzo ciekawy projekt...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-03 19:43:17)
  Cześć,


potrzebny jest mi indeks giełdy Helsinki do benchmarku, a chyba nie ma.


W Stooq jest ...

Nie zaktualizowana wypłata dywidendy (2026-06-03 18:19:36)
  Super dzięki juz wszystko jest u mnie ok ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum split i re-split akcji

34 wpisy, 18 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2021-08-03 17:41
1768 dni temu
space
33 wpisy
nie wiem czy da się zrobić by korekta była z automatu, ale zgłaszam że na General Electric był re-split wczoraj i obecnie walor się nie wyświetla poprawnie w portfelach.
 
2021-08-03 19:27
1768 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Witaj,

Dodałem ten resplit do bazy.
Powinien być automatycznie uwzględniony w portfelach.

Pozdrawiam,
Damian
 
2023-08-23 15:25
1018 dni temu
rosstemp
26 wpisów
cześć
wygląda na to że wczoraj miał miejsce split Copart (CPRT).
pozdrawiam
 
2023-08-23 15:59
1018 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Dodałem do bazy.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-03 11:15
339 dni temu
SidT...loth
1 wpis
Hej,
mogę prosić o dodanie odwrotnego splitu 1:21 na SciSparc Ltd. (SPRC)?
 
2025-07-03 11:22
339 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Dodałem.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-30 14:42
311 dni temu
jmalicki
24 wpisy
Heja, można prosić o BYD Company Limited (BYDDY)
 
2025-07-30 15:02
311 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Jest w grupie "Akcje OTC".

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-31 23:23
310 dni temu
r1pped
1 wpis
Hej,

czy po splicie akcji na Dino też mieliście taką sytuację na XTB, że część kasy wróciła do porftela? To chyba przez pozycje 'ułamkowe'?

Teraz przestała się zgadzać historia operacji w portfelu i nie wiem za bardzo jak to naprawić, tych operacji dodanych automatycznie nie można edytować

 
2025-08-01 06:31
310 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Z tego co wiem to przed splitem XTB sprzedaje ułamkowe akcje.
Trzeba dodać też taką operację w myfund.pl

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-08-01 08:53
310 dni temu
domagalec
1 wpis
Cześć, ja miałem z 6 operacji ułamkowych uzbierane 1.8 akcji i wszystko zostało sprzedane. I teraz nie wiem czy formalnie byłem właścicielem tej 1 akcji czy nie. Niby na stronie xtb jest napisane, że jeśli udziały ułamkowe zsumują się w 1, to jestem pełnoprawnym właścicielem. Ale skoro tak, to dlaczego zostało sprzedane 1.8 akcji a nie tylko 0.8
 
2025-08-04 15:47
306 dni temu
Dzarek89
5 wpisów
Cześć, jeśli nie dzieję się to z automatu to prośba o uwzględnienie reverse split'u 1:10 dla akcji AQMS.US (Aqua Metals)
 
2025-08-04 16:53
306 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Dodałem split na AQMS do bazy.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-08-04 17:00
306 dni temu
Parn
11 wpisów
Cześć,
Poproszę o dodanie reverse splitu Flora Growth (FLGC) 1-for-39. Dokonany był wczoraj. Zakładam, że jak jeszcze nie dodał się automatycznie to niezbędne jest dodanie ręczne.
 
2025-08-04 17:19
306 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Dodałem scalenie dla FLGC.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-10-08 15:34
241 dni temu
makreli
1 wpis
Cześć, proszę o dodanie historycznego (29.09.2022) reverse-splitu dla Mindmed (MNMD) 1-for-15.
 
2025-10-08 16:12
241 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Dodałem to scalenie do bazy.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-10-10 15:39
239 dni temu
c3p01pl
1 wpis
Cześć,

prosze o dodnie splitu do bazy dla Brookfield Corporation (BN)

Dziękuje
 
2025-10-10 16:58
239 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Dołem ten split.

Damian
 
2025-10-10 20:19
239 dni temu
skalee
24 wpisy
Jeszcze raz w temacie BN — no niestety, źle się przeliczyło…

Split był trochę nietypowy, bo dostawało się 3 jednostki uczestnictwa w zamian za każde 2 w portfelu. Ewentualna jednostka nieparzysta była zamieniana na gotówkę.

Przed splitem miałem 5 akcji. Po splicie powinienem mieć 6 (w zamian za 4) plus gotówkę (w zamian za 1). Tymczasem w MyFund mam niby aż 7 akcji (u brokera jest 6). Co do gotówki, to się nie wypowiem, bo mój portfel działa w trybie bezgotówkowym.
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl