News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13) Cześć, Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac... Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18) Hej, Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super. Po... Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05) Cześć, Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD. Pozdrawiam, Da... Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49) Cześć, Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam, Adam ... Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31) ... | ||
4 wpisy, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2014-01-17 19:44 326 wpisów 4525 dni temu | Witam, od pewnego czasu można na bardzo fajnych warunkach inwestować przez bossa na rynkach zagranicznych. Czy rozważyłbyś dołożenie również zagranicznych instrumentów finansowych? Oczywiście nie wszystkiego co jest notowane na NYSE ale może jakieś ETFy i te które wchodzą w skład S&P500? | |
| 2014-01-17 20:29 12732 wpisy 4525 dni temu | Witam, Przyjrzę się tematowi... Na razie największy problem jaki widzę to to, że myfund.pl wszystko przelicza na PLN... Pomyślę. Teraz robię krótką sprzedaż akcji. Myślę, że zejdzie mi jeszcze na tym kilka dni. Później jeszcze muszę zrobić rozbicie struktury inwestycji w czasie na typy funduszy i jeszcze dwie małe zmiany... Jak nic pilniejszego nie wpadnie to się tym zajmę. Damian | |
| 2014-01-17 21:20 326 wpisów 4525 dni temu | Super będę wdzięczny. Obawiam się, że problemem będzie pozyskanie notowań z tych rynków. | |
| 2015-10-28 23:39 12732 wpisy 3876 dni temu | Witam, Walory giełd zagranicznych (wciąż w fazie testów) dodane :) Więcej w tym wątku na forum Damian | |