News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39) Cześć, mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect. Od 15.06.... Import operacji z Binance (2026-06-13 17:23:07) Zobacz załącznik. Damian... Import operacji z Binance (2026-06-13 17:04:18) Taka droga jak w załącznikach jest ok? (ta wiadomość i powyżej)... Import operacji z Binance (2026-06-13 17:03:28) 1... Dodawanie walorów z giełd zagranicznych (2026-06-12 22:38:15) Mogę prosić o dodanie waloru SpaceX? Teraz znajduje mi tylko jakiś tokenized stock i ticker się nie ... | ||
10 wpisów, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2016-12-19 16:21 56 wpisów 3467 dni temu | Propozycja polega na możliwości konfigurowania panelu z indeksami giełdowymi, tj. możliwości dowolnego ułożenia wybranych indeksów w tym z giełd zagranicznych np. USA, Chiny, Japonia, Rosja, Turcja itp. Przy czym nie mówię o indeksach poszczególnych papierów, ale o odpowiednikach warszawskich WIG-ów. | |
| 2016-12-19 16:54 12801 wpisów 3467 dni temu | Piszesz o aplikacji mobilnej czy o raporcie "Notowania bieżące i historyczne" w menu Narzędzia na stronie WWW? Może jakieś rozwinięcie ulubionych walorów? Damian | |
| 2016-12-19 22:19 56 wpisów 3466 dni temu | Piszę o tym panelu, który pojawia się po prawej stronie podczas korzystania ze zwykłej strony www "Indeksy waluty ". Z uwagi, że posiadam wiele funduszy typu Japonia, Turcja, Rosja, USA - główne indeksy wybranych giełd światowych widoczne na głównej stronie bardzo ułatwiły by śledzenie rynków. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że gdy ktoś ma tylko walory GPW, czy fundusze inwestujące w Polsce to rynki światowe go nie interesują, w związku z tym myślę, że powinno to być konfigurowalne. | |
| 2016-12-19 23:06 12801 wpisów 3466 dni temu | Zapiszę to w rzeczach do zrobienia :) | |
| 2016-12-20 00:22 56 wpisów 3466 dni temu | Dziękuję. :) | |
| 2017-02-06 19:33 12801 wpisów 3417 dni temu | Cześć, Rozszerzyłem tę funkcjonalność na wszystkie walory z notowaniami online. Część indeksów zagranicznych na pewno ma notowania online. Gdyby jakiegoś brakowało to daj znać. Więcej o tej funkcji tu: index.php?raport=forum&forum=2&topic=833 Damian | |
| 2017-03-07 23:37 56 wpisów 3388 dni temu | Dziękuję Damian, Z praktycznego punktu widzenia (czyt. sklerozy użyszkodnika) fajnie by było gdyby po najechaniu na indeks pojawiało się miasto, bądź kraj z którego ten indeks pochodzi. Poza tym proszę o dodanie indeksów giełdy moskiewskiej i w Istambule (RTS, BIST100). Pozdrawiam i dziękuję. | |
| 2017-03-08 08:04 12801 wpisów 3388 dni temu | Witam, Co do państwa/miasta to już kiedyś o tym myślałem. Indeksy generalnie mają krótkie nazwy dzięki czemu te nazwy ładnie mieszczą się w notowaniach. Teraz po najechaniu na nazwę pokazuje się wykres (piszę teraz ogólnie a nie w szczególności dla indeksów). Zastanowię się jak to zrobić. Ad. RTS i BIST100. Obydwa są w myfund.pl, ale nie mam notowań online dla tych walorów, a notowania po prawej z założenia mają pokazywać walory z notowaniami online. Zobaczę co się da zrobić, żeby pozyskać notowania online dla tych walorów. Pozdrawiam, Damian | |
| 2017-03-08 22:18 56 wpisów 3387 dni temu | Ja korzystam z tej strony: http://www.bankier.pl/gielda/gieldy-swiatowe/indeksy Może miejsce na skróty krajów by się znalazło (PL, US, RU)? http://stat.gov.pl/sprawozdawczosc/intrastat/alfabetyczny-wykaz-krajow/ | |
| 2017-03-09 18:31 12801 wpisów 3386 dni temu | Dodałem indeksy BIST100 i RTS do notowań online więc już powinieneś móc je dodać do panelu z notowaniami. Na razie jeszcze jest w fazie testów więc jak zauważysz jakiś błąd w wycenach to daj znać. Co do skrótów krajów to jest to całkiem niezły pomysł. Dodam w wolnej chwili te skróty do nazw indeksów zagranicznych. Pozdrawiam, Damian | |