News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13) Cześć, Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac... Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18) Hej, Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super. Po... Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05) Cześć, Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD. Pozdrawiam, Da... Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49) Cześć, Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam, Adam ... Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31) ... | ||
5 wpisów, 3 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2025-09-15 09:48 2 wpisy 267 dni temu | Szanowni Państwo, Piszę z zapytaniem dotyczącym wyniku portfela, zauważyłem iż mam coraz większe rozbieżności dotyczące zysku w myfund a zysku na koncie u brokera. Zdaję sobie sprawę, że myfund nie ma wyceny w czasie rzeczywistym, mimo wszystko, czy rożnica około 1 tyś złoty to akceptowalny bufor? Czy może jednak mam jakieś błędy w ustawieniach. Co do transakcji, wszystkie były importowane bezpośrednio z XTB bez ręcznego wprowadzania. Pozdrawiam Michał. | |
| 2025-09-15 10:00 12732 wpisy 267 dni temu | Dzień dobry, Jeżeli nie zgadza się zysk/strata w PLN to dlatego, że w XTB zysk jest liczony jako iloczyn zysku w walucie i kursu. W myfund.pl zysk w PLN jest liczony jako różnica pomiędzy wartością aktualną w PLN i wartością nabycia w PLN. Czyli w myfund.pl uwzględniony jest zysk/strata wynikająca ze zmiany kursu od dnia kupna do dzisiaj. W szczególnych przypadkach może być tak, że w XTB będziesz widział stratę a w myfund.pl zysk i na odwrót. Drugą przyczyną jest to, że aktualna wartość portfela w myfund.pl jest liczona na podstawie ostatniej ceny transakcji, a w XTB jest to najlepsza oferta kupna. Zobacz też ten wątek na forum: https://myfund.pl/index.php?raport=forum&forum=10&topic=4930 Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-09-15 10:26 2 wpisy 267 dni temu | To jeszcze jedną zagwozdkę mam, dlaczego zysk na załączonym screenie do góry jest wiekszy niż na dole? Załącznik: ![]() | |
| 2025-09-15 10:41 14 wpisów 267 dni temu | U góry masz łącznie z historią, a na dole tylko to co aktualnie wisi w tabelce. Jeżeli już jakieś walory masz zamknięte to nie ma ich w tabeli i nie są wliczone w kwotę na dole. | |
| 2025-09-15 12:05 12732 wpisy 267 dni temu | Zgadza się. Zysk całkowity (ten w wierszu "Cały portfel") uwzględnia wszystkie operacje (kupno/sprzedaż/wpłaty/wypłaty) czyli zawiera również zysk z już zamkniętych inwestycji. Zysk bieżący (ten w wierszu "Razem") jest liczony jako suma zysków z walów, które aktualnie znajdują się w portfelach. Więcej przeczytasz w menu->Pomoc->Definicje i opisy wskaźników. Damian | |