New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:40:15)
  Witaj,


O którą grupę chodzi i czy o stopę zwrotu pokazywaną w Kokpicie czy w tabelce ze składem p...

PPK Generali (2026-06-23 17:35:03)
  Cześć,


Import PPK robisz z <b>menu->Operacje->Import operacji->Import operacji PPK...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:05:01)
  Przepraszam jak to pytanie już padło i nie znalazłem odpowiedzi. Ale z czego wynika różnica stopy zw...

PPK Generali (2026-06-23 16:13:13)
  Hej, gdy używam tego pliku z forum to przy imporcie funduszu "Generali (dawniej Union Investmen...

Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANGOS (2026-06-23 12:05:25)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANG...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:28:55)
  W tym roku rusza projekt stworzenia całkiem nowych aplikacji mobilnych - na pewno ten temat będzie z...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:21:52)
  Chodzi mi o aplikację na telefon. Na stronie internetowej wszystko jest czytelne.

Postaram się wrz...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:15:50)
  Dzień dobry,


Napisz proszę, o którym dokładnie miejscu w serwisie piszesz - dodam separator tysię...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 08:58:50)
  Dzień dobry,


Na stronie internetowej duże kwoty są czytelne. W aplikacji jest np. zapisane 850000...

Strategia SR - miejsce w poprzednim rankingu (2026-06-22 21:36:44)
  Dodałem wykres dla top 10 spółek z rankingu.


Damian...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 20:55:46)
  Dzięki za info.


Damian...

błąd w średniej cenie zakupu (2026-06-22 19:29:04)
  Nie aktualne. ...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:08:05)
  Ok, ogarnąłem sam. Najpierw zaimportowalem tylko operacje sprzedaży. Następnie wymusiłem konto inwes...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:00:56)
  Muszę odświeżyć temat, bo znów jest ten sam problem. Sprzedałem jeden etf, kupiłem inny i nie mogę z...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:42:59)
  Dzięki, teraz jest OK, pozdrawiam....

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:36:05)
  Witaj,


To problem u dostawcy danych - chyba tylko dla walorów notowanych w Londynie w USD.


Na ...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:20:35)
  Poprzednia cena $198.42, teraz pokazuje ponad $15000, ale niestety to nieprawda.

Szkoda, bo ładny z...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:19:11)
  Dodaj taką opcję dla PRO, żeby czasem pokazywało mocno zawyżone zyski. Fajny zastrzyk dopaminy na po...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:09:00)
  już naprawione;P...

Możliwość wyłączenia operacji typu _zmiejszenie/dopłata do depozytu kontraktu_ (2026-06-22 10:05:06)
  Witaj,


Trzeba dodać samemu.

Chyba, że masz rachunek w Bossa to można zaimportować z <b>men...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:02:50)
  u mnie 3.5 bańki było xD...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 09:52:55)
  Przez chwilę człowiek się poczuł milionerem ;)

...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 09:51:22)
  Nagle wzrosła cena jednostkowa CNDX . Prosze o weryfikację. Cena aktualna ??? 491 345.90 PLN...

Błędna wycena waloru (2026-06-22 09:47:18)
  Cześć,


To problem u dostawcy danych - chyba tylko dla walorów notowanych w Londynie w USD.


Na ...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 09:46:19)
  Cześć,


To problem u dostawcy danych - chyba tylko dla walorów notowanych w Londynie w USD.


Na ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


PPK (2026-06-19 09:55:17)
  Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK.


Dzięki za odp!...

PPK (2026-06-19 09:52:39)
  Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił.

Może wcześniej inaczej zaimportowałe...

PPK (2026-06-19 09:40:30)
  Odświeżam temat!


Jak zaimportować nowe wpłaty z PPK w inPZU (tak aby nie wpisywać ich ręcznie), ...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Forum Portfel użytkownika

8 wpisów, 1 uczestnik

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-01-08 09:51
531 dni temu
3dvision
18 wpisów
START w 11.2024

EMAKLER- MBANK

Portfel o strukturze agresywnej, nie będzie tu obligacji.
Plan jest taki by wygenerować największą stopę zwrotu, głównie będę inwestował w surowce, akcje oraz shorty na daxie lub wigu. Używam Mbanku i odpowiednich w nim ETFów. Decyzje podejmuję o sytuację fundamentalną i analizę techniczną (akumulacja, WYCKOFF, Trendy itd) Do tej pory głównie grałem od 10 lat na forexie, teraz przeszłem na ETF. Zobaczymy jak mi pójdzie.
Prowadzę 2 portfele w Mbank :
- IKE
- EMAKLER

 
2025-01-08 10:21
531 dni temu
3dvision
18 wpisów
Obecnie portfel składa się :
- WisdomTree Wheat (OD7S.DE) - czyli pszenica KUPNO , powód zajęcia pozycji WYCKOFF na W1 , jest to surowiec po bardzo olbrzymiej przecenie. Obecnie na M1 mamy w dalszym ciągu trend wzrostowy (dopóki nie przebijemy dołka na poziomie 470$). Fizyczna opłacaloność produkcji pszenicy jest na pograniczu więc potencjalny spadek jest mało prawdopodobny. Target w okolicach 1000$ na pszenicy lub ATH



Załącznik:
 
2025-01-08 10:23
531 dni temu
3dvision
18 wpisów
- Xtrackers ShortDAX Daily Swap UCITS ETF 1C (DXSN.DE) - short na DAXA - powód ogrom wiadomości fundamentalnych o widmie recesji w Niemczech słabej kondycji gospodarki . Reszta indeksów w USA też maxymalnie napompowana i gotowa moim zdaniem do zrzutu. Rozjechana krzywa rentowności obligacji 10 i 2 letnich w USA (700 dni około pod kreską - jak w 1929r). Prognozowana korekta 50-80%. Dax jest skolerowany z indexami w USA więc trzeba patrzeć na wszystkie indeksy. Fajny też poziom 20tys , więc dobre miejsce na recesje/mega korektę. Jest też na M1 dywergencja na oscylatorach typu stoch czy macd. Więc sporo przemawia za zagraniem shorta.

Załącznik:
 
2025-01-08 20:18
531 dni temu
3dvision
18 wpisów
Ciekawy wykres pokazujący dlaczego pożądna korekta na indeksach byłaby teraz wskazana. Jak widać wyszliśmy poza kanał 100 letni dość sporo i zawsze były spore korekty

Załącznik:
 
2025-01-08 20:25
531 dni temu
3dvision
18 wpisów
Tutaj jest bardzo ciekawe powiązanie rozjechania się krzywej dochodowości 10 i 2 letnich obligacji w USA. Na 1 wykresie po lewej zależność ile dni było pod kreską i jaki generowało spadek na indeksach - jeśli zadziała korelacja to czeka nas spadek 80-90% w dół na indeksach

Załącznik:
 
2025-01-10 08:43
529 dni temu
3dvision
18 wpisów
Obecnie jak widać przebiliśmy rok 1929

Załącznik:
 
2025-01-13 10:32
526 dni temu
3dvision
18 wpisów
Przeanalizowałem R:R potencjalne na shortowaniu daxa lub zagranie Longa na Vixie - i zdecydowanie potencjał zysku na VIXie jest 3x większy. Dlatego postanowiłem pozamykać na małej stracie shorty na daxie oraz pszenicę - i cały kapitał zagrać na etf na vixa.

Plan i założenia są takie :
- Krach na indeksach, łapię 1 główną falę spadkową pozycje trzymam około 1-2 miesięcy , zgarniam 100-300% zysku i zamykam vixa
- czekam na korektę do góry na indeksach i otwieram shorty na daxa lub vixa
- jeśli w tym czasie nie djedzie mi pszenica zabardzo do góry to kupuję pszenicę , może złoto jka zrobi większą korektę
 
2025-02-27 10:01
481 dni temu
3dvision
18 wpisów
Kupiony short na daxa - DXSN GR ETF - za 7962zł
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl