News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13) Dzięki Damian. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34) Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku. Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10) Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD W pliku są operacje na walutach:... XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14) Cześć, Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z... Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39) Cześć, mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect. Od 15.06.... | ||
13 wpisów, 5 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2017-02-06 19:30 12808 wpisów 3418 dni temu | Witam, Dodałem możliwość zmienienia walorów dostępnych w pasku po prawej stronie ekranu. Wystarczy, że klikniesz na ikonkę , wybierzesz z listy walor, który chcesz aby był wyświetlany i zatwierdzisz wybór przyciskiem modyfikuj.Twój wybór będzie oczywiście zapamiętany, a wybrany walor wyświetlany na każdej stronie serwisu myfund.pl. Czekam na Wasze uwagi :) Pozdrawiam, Damian | |
| 2017-02-07 01:44 56 wpisów 3418 dni temu | Na wstępie dziękuję za rozbudowę. Z zauważonych problemów wybieram sWIG80 i nie mam żadnych wartości, pomimo, że ten oryginalnie dodany sWIG80 jak najbardziej poprawnie pokazuje aktualne zmiany. Poza tym fajnie by było gdyby tych pokazywanych walorów było troszkę więcej, tak w okolicy 15-20. Pozdrawiam, Marcin | |
| 2017-02-07 07:59 12808 wpisów 3418 dni temu | Już poprawione. Problem był z wielkością liter (sWIG80 i SWIG80)... Zrobię też możliwość dodawania większej ilości walorów :) Damian | |
| 2017-02-07 16:17 56 wpisów 3418 dni temu | Dziękuję Damian - dodajesz nowe funkcjonalności z zadziwiającą prędkością. Pozdrawiam i dziękuję | |
| 2017-02-21 10:30 230 wpisów 3404 dni temu | Moim zdaniem niepotrzebny jest popup informujący, że dodano walor. Męczące, gdy dodaje się kilka(naście) walorów. Właściwie to ta uwaga dotyczy wszystkich funkcjonalności. Za dużo potwierdzeń wszędzie :) | |
| 2017-02-21 14:34 12808 wpisów 3404 dni temu | Witam, Pomyślę co można z tym zrobić. Potwierdzenie operacji (może nie zawsze i nie wszędzie) moim zdaniem powinno być jasno komunikowane. Jest klika możliwości: 1. operacja komunikowana i konieczność potwierdzenia tej operacji (tak jak jest teraz). 2. operacja komunikowana tak jak teraz przez wyskakujący komunikat, ale zamykana automatycznie bez potwierdzenia (np. sama się zamyka po 1 sekundzie). 3. operacja komunikowana gdzieś na stronie - pojawia się, ale nie musi być w żaden sposób potwierdzona. Wadą jest to, że użytkownik nie zawsze ma pewność, gdzie znajduje się potwierdzenie. Proszę "głosować" :) Pozdrawiam, Damian | |
| 2017-02-22 07:35 7 wpisów 3403 dni temu | Co do wszelkich potwierdzeń... wydaje mi się, że przeładowanie/odświeżenie strony, które się dokonuje automatycznie po zatwierdzonej operacji, już samo w sobie rodzi przekonanie u użytkownika, że zmiana została dokonana i zastosowana. Tak mi się wydaje:) | |
| 2017-02-23 09:19 230 wpisów 3402 dni temu | Głosuję na nr 3. Teraz chyba standardem jest wyjeżdżający z góry pasek z komunikatem, który można zamknąć klikając na jakiś X, a po kilku sekundach sam się chowa. No chyba, że mamy błąd. To wtedy może użytkownik powinien potwierdzić, że widzi. Innym rozwiązaniem w tym konkretnym przypadku (dodawanie waloru) byłoby jakieś kilkukrotne "miganie" nowego waloru. EDIT: A teraz dostałem potwierdzenie, że moja wiadomość została dodana :) Widzę, nie potrzebuję tego potwierdzenia. A zaraz dostanę, że moja edycja została zapisana ;) | |
| 2017-02-23 09:24 12808 wpisów 3402 dni temu | Dziękuję za głos w dyskusji. Propozycja z informacją na górze strony jest rozsądnym kompromisem. Przejrzę funkcjonalność potwierdzeń i zrobię ją bardziej ergonomiczną. Damian | |
| 2017-03-18 07:57 12808 wpisów 3379 dni temu | Cześć, Uruchomiłem powiadomienia zgodnie z punktem 3. Więcej w tym wątku na forum. Damian | |
| 2022-06-17 16:27 2 wpisy 1461 dni temu | Jak można usunąć/schować ten pasek? Zasłania ostatnie kolumny. Załącznik: ![]() | |
| 2022-06-17 20:17 12808 wpisów 1461 dni temu | Pasek możesz wyłączyć z menu->Konto->Ustawienia konta. Tam znajdziesz opcję Pokaż boczny pasek z notowaniami. Pozdrawiam, Damian | |
| 2022-06-17 23:00 2 wpisy 1461 dni temu | Dziękuję! | |