News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13) Cześć, Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac... Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18) Hej, Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super. Po... Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05) Cześć, Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD. Pozdrawiam, Da... Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49) Cześć, Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam, Adam ... Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31) ... | ||

5 wpisów, 1 uczestnik | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2024-09-10 21:21 5 wpisów 635 dni temu | OMF czyli Old Man Fund, jest to mój pomysł oszczędzania na emeryturę. Więcej informacji znajdziecie na X lub w Raporcie. W razie jakiś pytań/sugestii/nieścisłości jestem otwarty na konwersację :) X - https://x.com/nemagemo Raport - https://lookerstudio.google.com/s/gR2Liwaf5Og | |
| 2024-09-11 10:30 5 wpisów 635 dni temu | Tak tylko w kwestii wyjaśnienia. Portfel którego dotyczy to forum jest tylko jedną z części Old Man Fund, więcej info oczywiście w Raporcie. | |
| 2024-10-02 11:31 5 wpisów 614 dni temu | Na razie nic tu nie piszę, bo czekam aż w końcu będę mógł zaktualizować apkę XTB, żeby móc w końcu założyć IKE. Niby ma być stopniowo udostępniana do aktualizacji, więc z moim szczęściem trochę sobie na to poczekam :D A IKE z XTB dużo zmienia w moim przypadku, bo planuję przenieść tam cały portfel TraFi, więc będzie trochę sprzedaży i zakupów w najbliższym czasie. A tutaj link do, dotyczącego całego OMF Raportu https://lookerstudio.google.com/s/gR2Liwaf5Og | |
| 2024-10-03 16:23 5 wpisów 612 dni temu | IKE założone aleee... https://x.com/nemagemo/status/1841845957287190803 | |
| 2024-10-08 21:21 5 wpisów 607 dni temu | Dobra, udało się wszystko poprzenosić, ale oczywiście nie obyło się bez kosztownej ( https://x.com/nemagemo/status/1843539180397486290 ) przygody w przypadku walorów w USD. W każdym razie portfel na myfund jak i Raport (link w pierwszym poście) już zaktualizowane. A przez te wszystkie zawirowania to można powiedzieć, że procentowo zaczynam praktycznie od początku :D Zmieniłem też treść pierwszych dwóch wiadomości, żeby nie powielać informacji z Raportu (strona 8). | |