| 2024-01-03 09:43 906 dni temu Jend..._plw 12 wpisów | Witam, Jak zaimportować dane z ofe w uniqa? |
| |
| 2024-01-03 09:56 906 dni temu myfund.pl 12867 wpisów | Witaj,
Nie ma jeszcze importu z OFE Uniqa.
Jeżeli jest możliwość wyeksportowania historii do pliku csv lub xls to podeślij plik na kontakt@myfund.pl to dodam import z tego pliku.
Pozdrawiam,
Damian |
| |
| 2024-01-03 10:46 906 dni temu Jend..._plw 12 wpisów | Właśnie mam błąd z exportem tego pliku ale po wklejeniu do arkusza kalkulacyjnego mogę wygenerować jakiś xls. |
| |
| 2024-01-03 10:49 906 dni temu myfund.pl 12867 wpisów | Masz na myśli skopiowanie tabelki z ich strony www?
Jeżeli tak to podeślij w takiej formie.
Damian |
| |
| 2024-01-03 10:50 906 dni temu Jend..._plw 12 wpisów | Tak. To za kilka minut wyślę. |
| |
| 2024-01-03 12:12 906 dni temu Jend..._plw 12 wpisów | Już wysłane. |
| |
| 2024-02-27 10:43 851 dni temu Jend..._plw 12 wpisów | Hej. Mam wrażenie, że coś się zmieniło i podczas importowania z pliku nie dodaje mi automatycznie wpłat. Jak to rozwiązać? |
| |
| 2024-02-27 10:53 851 dni temu myfund.pl 12867 wpisów | Cześć,
Zmieniłeś zapewne portfel na "gotówkowy".
W takim portfelu trzeba samemu dodawać wpłaty przed importem.
Lepiej zrobić tak, że konta OFE/PPK (gdzie nie ma gotówki na kocie bo cała gotówka jest inwestowana) trzymać w innym portfelu (bezgotówkowym) a konta IKE/IKZE w innym (gotówkowym) i ewentualnie dodać portfel grupowy łączący oba.
Pozdrawiam,
Damian |
| |
| 2025-12-23 09:25 186 dni temu Seba...n 83 4 wpisy | Witam, mam problem, nie wiem jak zaimportować plik z ofe UNIQA do myfund. Kopiuje sie tylko w pdf. Utworzyłem portfel ale nie wiem co dalej? |
| |
| 2025-12-23 09:47 186 dni temu myfund.pl 12867 wpisów | Witaj,
Dla Uniqa jedyną możliwością jest skopiowanie tabelki z ich strony www i wklejenie jej do Excela i zapisanie. Czyli na stronie Uniqa z historią operacji zaznaczasz tabelkę, wciskasz CTRL+C i potem w Excelu CTRL+V.
Zobacz załączony przykładowy plik.
Pozdrawiam,
Damian
Załącznik:
 |
| |
| 2026-01-04 12:05 174 dni temu klacia 1 wpis | Hej, mam taki plik z konta IKZE w uniqa i przy próbie importu po kliknięciu Pobierz z pliku strona się przeładowuje i jest pusta. Zostaje menu, ale tam gdzie zawsze była tabela z odczytanymi danymi jest pusto. |
| |
| 2026-01-04 12:28 174 dni temu myfund.pl 12867 wpisów | Cześć,
Musisz wybrać opcje tak jak w załączniku.
Pozdrawiam,
Damian
Załącznik:
 |
| |