News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Typy wpłat i wypłat (2026-06-24 10:30:25) Cześć, dałem narzędzia, o które prosiłeś. Znajdziesz je w <b>menu->Portfel->Narzędzi... PPK (2026-06-24 09:24:18) Dzień dobry, Napisz, jakie to PPK - rzeczywiście część serwisów PPK nie udostępnia możliwości eks... PPK (2026-06-24 09:20:23) Dzień dobry, Wiecie może czy można zrobić eksport danych z moje PPK (portalu) bo nie widzę tam ża... PPK (2026-06-19 09:55:17) Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK. Dzięki za odp!... PPK (2026-06-19 09:52:39) Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił. Może wcześniej inaczej zaimportowałe... | ||
4 wpisy, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2019-01-27 21:59 230 wpisów 2705 dni temu | Cześć. Brakuje mi trochę wsparcia dla inwestowania dywidendowego. Chciałbym wiedzieć ile w danym okresie otrzymałem dywidend. Móc narysować to sobie na wykresie, aby sprawdzić, że dywidendy rosną z latami. Zobaczyć na ekranie portfela dodatkowe kolumny mówiące ile otrzymałem dywidend od danej spółki (teraz to się sumuje z zyskiem ze wzrostu kursu). Czymś ekstra byłaby prezentacja dividend yield on cost i przewidywanej dywidendy (w USA to prezentują, nie wiem czy u nas to jest tak przewidywalne). | |
| 2019-01-27 22:22 12847 wpisów 2705 dni temu | Cześć, Podoba mi się ten pomysł. Zrobiłbym: 1. Wykres z sumą dywidend wypłaconych w każdym roku. 2. Wykres pokazujący jaki procent średniej wartości portfela w roku stanowią wypłacone dywidendy. Moim zdaniem (i nie tylko moim) to jest lepsze niż YOC - zobacz ten artykuł: https://seekingalpha.com/article/4161358-dividend-yield-cost-irrelevant">https://seekingalpha.com/article/4161358-dividend-yield-cost-irrelevant'>https://seekingalpha.com/article/4161358-dividend-yield-cost-irrelevant. 3. W tabelce ze składem portfela możliwość wyświetlenia dodatkowej kolumny z sumą wypłaconych dywidend (per walor i dla całego portfela) Zapiszę to w rzeczach do zrobienia. Teraz robię narzędzie do optymalizacji podatkowej - przyda się pod koniec roku oraz zmiany w sposobie uwzględniania podatku, który będzie uwzględniał m.in. historyczne zyski/straty wynikające z PIT-38. Pozdrawiam, Damian | |
| 2019-01-28 19:39 230 wpisów 2704 dni temu | Odnośnie p. 2. Jeżeli dużo dorzucam do mojego portfela każdego roku to pomimo wzrostów dywidend ten % może spadać? Chyba wystarczy to co w p. 1 i 3 na początek. | |
| 2019-03-27 20:57 12847 wpisów 2646 dni temu | Cześć, W menu->Portfel->Narzędzia portfela->Dywidendy w czasie dostępne jest od dzisiaj nowe narzędzie adresujące punkt 1. Więcej w tym wątku na forum Pozdrawiam, Damian | |