News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Typy wpłat i wypłat (2026-06-24 10:30:25) Cześć, dałem narzędzia, o które prosiłeś. Znajdziesz je w <b>menu->Portfel->Narzędzi... PPK (2026-06-24 09:24:18) Dzień dobry, Napisz, jakie to PPK - rzeczywiście część serwisów PPK nie udostępnia możliwości eks... PPK (2026-06-24 09:20:23) Dzień dobry, Wiecie może czy można zrobić eksport danych z moje PPK (portalu) bo nie widzę tam ża... PPK (2026-06-19 09:55:17) Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK. Dzięki za odp!... PPK (2026-06-19 09:52:39) Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił. Może wcześniej inaczej zaimportowałe... | ||
16 wpisów, 4 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2022-02-18 10:21 27 wpisów 1587 dni temu | Hej czy jest tu taka opcja zakładająca posiadanie rachunku typu margin, bo nie zauważyłem. Przydałaby się w takim wypadku opcja depozytu jak przy krótkiej sprzedaży i kosztów finansowania części akcji zakupionych z kredytu. pozdrawiam P | |
| 2022-02-18 12:14 12846 wpisów 1587 dni temu | Cześć, Wydaje mi się, że wystarczy, że konto gotówkowe zrobisz "debetowym". Ewentualne koszty możesz dodawać jako koszty nadzwyczajne. Pozdrawiam, Damian | |
| 2022-02-18 15:32 27 wpisów 1587 dni temu | Ok ale przydałaby się jakaś opcja wyłączenia alarmu dot ujemnego stanu środków pieniężnych i opcja kalkulowania kosztów debetu. | |
| 2022-02-18 17:29 12846 wpisów 1587 dni temu | Jak ustawisz flagę "debetowe" to ten komunikat o ujemnym koncie nie będzie się pokazywał Co do kalkulacji kosztów debetu to większa rzecz do zrobienia. Taka kalkulacja musiała by uwzględniać zarówno wysokość oprocentowania i wartość wykorzystanego kredytu w czasie. Damian | |
| 2022-08-22 18:21 1 wpis 1402 dni temu | Cześć, Podbijam temat - czy konto typu margin jest w planach wdrożenia do systemu? | |
| 2022-08-22 20:37 12846 wpisów 1402 dni temu | Cześć, Jak byście widzieli funkcjonalność takiego konta? Chodzi mi o to co oprócz możliwości ujemnego salda takie konto powinno "mieć"? Damian | |
| 2022-09-09 16:26 327 wpisów 1384 dni temu | Myślę, że dużą część problemu z marginem rozwiąże prezentacja konta debetowego jak w tym wątku: https://myfund.pl/index.php?raport=forum&forum=6&topic=2824&post=last oczywiście fajnie byłoby, żeby odsetki liczyły się same według stopnia zadłużenia i zadanej stopy procentowej, ale tu jest wielość opcji (kapitalizacja dzienna, tygodniowa, miesięczna), zmiana stopy, ewentualny intraday więc jak napisałeś to grubsza sprawa - | |
| 2022-09-09 18:46 12846 wpisów 1384 dni temu | Zapiszę w rzeczach do zrobienia. Muszę jeszcze przemyśleć jak to ująć i przedstawić w tabelce ze składem portfela. Co do automatycznego obliczania i dodawania odsetek to raczej będzie ciężko - z doświadczenia wiem, że i tak każdą taką operację trzeba by poprawić ręcznie bo nie da się idealnie odwzorować algorytmu liczenia (wszystkich parametrów) odsetek dla takiego konta. Damian | |
| 2022-11-07 12:39 327 wpisów 1325 dni temu | Hej, masz jakiś follow-up? | |
| 2022-11-07 16:41 12846 wpisów 1325 dni temu | Cześć, Postaram się do zrobić do końca tego tygodnia. Damian | |
| 2022-11-14 15:53 12846 wpisów 1318 dni temu | Cześć, Prawie się wyrobiłem, tylko dzień obsuwy - dodałem kolumnę "Zysk". Daj znać czy o to chodziło. Pozdrawiam, Damian | |
| 2022-11-17 20:57 327 wpisów 1315 dni temu | Dzięki wygląda dobrze, ale wydaje mi się, że jedna rzecz jest do poprawy. Właśnie dokupiłem USD do rachunku debetowego i o dziwo zmienił mi średnią cenę zakupu na dokładnie taki kurs po jakim kupiłem dziś walutę (a miałem tam już debet na 10x większą kwotę). W sumie to tu powinno to działać odwrotnie. W przypadku kont debetowych w walucie to średni koszt zakupu powinien być brany z dnia zaciągnięcia zobowiązania (bo pożyczyłem 100 USD po kursie 4,1) a spłata tego zobowiązania (czyli zakup USD i przelanie ich na rachunek debetowy) powinno być traktowane tak jak spłata zobowiązania. | |
| 2022-11-18 08:12 12846 wpisów 1314 dni temu | Czyli chodzi o tabelkę z inwestycjami nie ze zobowiązaniami? Jeżeli tak to napisz mi, o który portfel chodzi i które konto jeżeli masz więcej (jak nie chcesz tu to na kontakt@myfund.pl). Damian | |
| 2022-11-24 13:03 327 wpisów 1308 dni temu | może na początek czy dałoby radę dodać coś takiego jak poniżej? teraz nie mam możliwości sprawdzenia po jakim kursie pożyczyłem/spłaciłem USD więc nie wiem czy jest ok czy nie... Załącznik: | |
| 2022-11-24 13:55 12846 wpisów 1308 dni temu | To nie będzie proste, ale na szybko mogę Ci podesłać tabelkę np. dla konta USD. Może być na Twój email z myfund.pl? | |
| 2022-11-28 15:53 327 wpisów 1304 dni temu | tak :) | |