New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-23 23:37:45)
  Prosiłbym o opcję w "Konto > Ustawienia menu" pozwalającą na zmianę linka pod logo myfund (lewy górn...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-23 21:37:02)
  Ad2. Zrobione.


Pozdrawiam,

Damian...

Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i nowych ceł [Analiza] (2026-06-23 20:44:19)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i ...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:40:15)
  Witaj,


O którą grupę chodzi i czy o stopę zwrotu pokazywaną w Kokpicie czy w tabelce ze składem p...

PPK Generali (2026-06-23 17:35:03)
  Cześć,


Import PPK robisz z <b>menu->Operacje->Import operacji->Import operacji PPK...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:05:01)
  Przepraszam jak to pytanie już padło i nie znalazłem odpowiedzi. Ale z czego wynika różnica stopy zw...

PPK Generali (2026-06-23 16:13:13)
  Hej, gdy używam tego pliku z forum to przy imporcie funduszu "Generali (dawniej Union Investmen...

Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANGOS (2026-06-23 12:05:25)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANG...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:28:55)
  W tym roku rusza projekt stworzenia całkiem nowych aplikacji mobilnych - na pewno ten temat będzie z...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:21:52)
  Chodzi mi o aplikację na telefon. Na stronie internetowej wszystko jest czytelne.

Postaram się wrz...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:15:50)
  Dzień dobry,


Napisz proszę, o którym dokładnie miejscu w serwisie piszesz - dodam separator tysię...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 08:58:50)
  Dzień dobry,


Na stronie internetowej duże kwoty są czytelne. W aplikacji jest np. zapisane 850000...

Strategia SR - miejsce w poprzednim rankingu (2026-06-22 21:36:44)
  Dodałem wykres dla top 10 spółek z rankingu.


Damian...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 20:55:46)
  Dzięki za info.


Damian...

błąd w średniej cenie zakupu (2026-06-22 19:29:04)
  Nie aktualne. ...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:08:05)
  Ok, ogarnąłem sam. Najpierw zaimportowalem tylko operacje sprzedaży. Następnie wymusiłem konto inwes...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:00:56)
  Muszę odświeżyć temat, bo znów jest ten sam problem. Sprzedałem jeden etf, kupiłem inny i nie mogę z...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:42:59)
  Dzięki, teraz jest OK, pozdrawiam....

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:36:05)
  Witaj,


To problem u dostawcy danych - chyba tylko dla walorów notowanych w Londynie w USD.


Na ...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:20:35)
  Poprzednia cena $198.42, teraz pokazuje ponad $15000, ale niestety to nieprawda.

Szkoda, bo ładny z...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:19:11)
  Dodaj taką opcję dla PRO, żeby czasem pokazywało mocno zawyżone zyski. Fajny zastrzyk dopaminy na po...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:09:00)
  już naprawione;P...

Możliwość wyłączenia operacji typu _zmiejszenie/dopłata do depozytu kontraktu_ (2026-06-22 10:05:06)
  Witaj,


Trzeba dodać samemu.

Chyba, że masz rachunek w Bossa to można zaimportować z <b>men...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:02:50)
  u mnie 3.5 bańki było xD...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 09:52:55)
  Przez chwilę człowiek się poczuł milionerem ;)

...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


PPK (2026-06-19 09:55:17)
  Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK.


Dzięki za odp!...

PPK (2026-06-19 09:52:39)
  Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił.

Może wcześniej inaczej zaimportowałe...

PPK (2026-06-19 09:40:30)
  Odświeżam temat!


Jak zaimportować nowe wpłaty z PPK w inPZU (tak aby nie wpisywać ich ręcznie), ...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Forum konfiguracja panelu z indeksami

10 wpisów, 2 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2016-12-19 16:21
3474 dni temu
radmar2
56 wpisów
Propozycja polega na możliwości konfigurowania panelu z indeksami giełdowymi, tj. możliwości dowolnego ułożenia wybranych indeksów w tym z giełd zagranicznych np. USA, Chiny, Japonia, Rosja, Turcja itp.
Przy czym nie mówię o indeksach poszczególnych papierów, ale o odpowiednikach warszawskich WIG-ów.
 
2016-12-19 16:54
3474 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Piszesz o aplikacji mobilnej czy o raporcie "Notowania bieżące i historyczne" w menu Narzędzia na stronie WWW?

Może jakieś rozwinięcie ulubionych walorów?

Damian
 
2016-12-19 22:19
3473 dni temu
radmar2
56 wpisów
Piszę o tym panelu, który pojawia się po prawej stronie podczas korzystania ze zwykłej strony www "Indeksy waluty ".

Z uwagi, że posiadam wiele funduszy typu Japonia, Turcja, Rosja, USA - główne indeksy wybranych giełd światowych widoczne na głównej stronie bardzo ułatwiły by śledzenie rynków. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że gdy ktoś ma tylko walory GPW, czy fundusze inwestujące w Polsce to rynki światowe go nie interesują, w związku z tym myślę, że powinno to być konfigurowalne.
 
2016-12-19 23:06
3473 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Zapiszę to w rzeczach do zrobienia :)
 
2016-12-20 00:22
3473 dni temu
radmar2
56 wpisów
Dziękuję. :)
 
2017-02-06 19:33
3424 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Cześć,

Rozszerzyłem tę funkcjonalność na wszystkie walory z notowaniami online.

Część indeksów zagranicznych na pewno ma notowania online. Gdyby jakiegoś brakowało to daj znać.

Więcej o tej funkcji tu: index.php?raport=forum&forum=2&topic=833

Damian
 
2017-03-07 23:37
3395 dni temu
radmar2
56 wpisów
Dziękuję Damian,

Z praktycznego punktu widzenia (czyt. sklerozy użyszkodnika) fajnie by było gdyby po najechaniu na indeks pojawiało się miasto, bądź kraj z którego ten indeks pochodzi.
Poza tym proszę o dodanie indeksów giełdy moskiewskiej i w Istambule (RTS, BIST100).

Pozdrawiam i dziękuję.
 
2017-03-08 08:04
3395 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Witam,

Co do państwa/miasta to już kiedyś o tym myślałem. Indeksy generalnie mają krótkie nazwy dzięki czemu te nazwy ładnie mieszczą się w notowaniach. Teraz po najechaniu na nazwę pokazuje się wykres (piszę teraz ogólnie a nie w szczególności dla indeksów). Zastanowię się jak to zrobić.

Ad. RTS i BIST100. Obydwa są w myfund.pl, ale nie mam notowań online dla tych walorów, a notowania po prawej z założenia mają pokazywać walory z notowaniami online. Zobaczę co się da zrobić, żeby pozyskać notowania online dla tych walorów.

Pozdrawiam,
Damian
 
2017-03-08 22:18
3394 dni temu
radmar2
56 wpisów
Ja korzystam z tej strony: http://www.bankier.pl/gielda/gieldy-swiatowe/indeksy

Może miejsce na skróty krajów by się znalazło (PL, US, RU)? http://stat.gov.pl/sprawozdawczosc/intrastat/alfabetyczny-wykaz-krajow/

 
2017-03-09 18:31
3393 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Dodałem indeksy BIST100 i RTS do notowań online więc już powinieneś móc je dodać do panelu z notowaniami. Na razie jeszcze jest w fazie testów więc jak zauważysz jakiś błąd w wycenach to daj znać.

Co do skrótów krajów to jest to całkiem niezły pomysł. Dodam w wolnej chwili te skróty do nazw indeksów zagranicznych.

Pozdrawiam,
Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl