New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Utworzenie dodatkowej rubryki w Ulubione walory

16 wpisów, 2 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2020-10-15 21:57
2071 dni temu
tokarool
42 wpisy
czesto mamy własne przemyslenia i uwagi do danej spółki, a dodając spólki do ulubionych lista może spuchnąc wiec jakies miejsce na notatki było by mile widziane.

Prosił bym o dodanie opocji notatek do wybranych walorów :)

Z góry dziękuje
 
2020-10-15 22:03
2071 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

W tej chwili jest taka opcja dla walorów z portfela. Dodam też ją do walorów ulubionych.

Pozdrawiam,
Damian
 
2020-10-15 22:16
2071 dni temu
tokarool
42 wpisy
Dziekuje a mam jeszcze pytanie czy jest mozliwosc podpiecia pod walory wykres badz link do tradingview jesli nie to miejsce na notatki bedzie dobrym miejscem na dodanie manualnego podpiecia :) dzieki
 
2020-10-15 22:33
2071 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

Już mi to umknęło... w ulubionych walorach też jest ikonka do dodania notatki
Kliknięcie tej ikonki spowoduje wyświetlanie okienka z możliwością dodania notatki.
Dodam tylko, żeby notatki też były wyświetlane po najechaniu myszką na tą ikonkę.

Ad. tradingview - chodzi Ci o wykres dzienny przebiegu notowań?

Damian
 
2020-10-16 14:17
2071 dni temu
tokarool
42 wpisy
Hej hej,

Tak, notatnik widziałem i wiem choć po najechaniu na ikonke podświetlenie notatki mi umkneło. Więc może moja proźba jest zbyteczna choć chowała sie pod tym idea szybkiej notatki, swojej uwagi, dfartu który w notatniku może zrobić bałagan.

Czy owy notatnik idzie również właczyć przy walorach z swojego koszyka?

tradingview, rozchodzi sie o możliwość przeprowadzenia analizy technicznej, a lepszego serisu na rynku do tego nie ma.
 
2020-10-16 17:54
2070 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Hej,

Możesz "włączyć" tą ikonkę z menu->Portfel->Opcje portfela->Tabelka ze składem portfela

Rozbudowanego narzędzia stricte do AT nie ma... chyba, że chodzi Ci o narzędzie "Szczegółowa analiza waloru"?

Damian
 
2020-10-17 20:07
2069 dni temu
tokarool
42 wpisy
DZieki, zauważyłem literówke w menu->Portfel->Opcje portfela->Tabelka ze składem portfela

"W wycenie bieżącej dla certyfikatów pokaż cenę estymowaną na podstawie najlepszej operacji kupa i sprzedaży" <- Kupa ;)


Dokładnie nie ma stad moja proźba o odnośnik waloru z portfela/ulubionych do tradingview.
 
2020-10-17 22:36
2069 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Literówka poprawiona - dzięki!!!

Co linku do tradingview to nie takie proste.
Po pierwsze to zewnętrzy serwis, więc musiałbym generalnie rozważyć czy dodawać takie linki.
Po drugie musiałbym wiedzieć jak z takiego linku włączyć wykres konkretnej spółki.

Wiem, że inne serwisy mają wykresy od tradingview - zapytam ich jakie są zasady współpracy.

Pozdrawiam,
Damian
 
2020-10-18 17:14
2068 dni temu
tokarool
42 wpisy
seriws i tak posiada duzo przydatnych fukcji, taka opcja moze byc tylko kolejnym krokiem naprzód jednakże zostawiam to już z tobą.

Pozdrawiam
 
2020-10-18 17:40
2068 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Dam znać jak zrobię.

Damian
 
2020-10-18 19:32
2068 dni temu
tokarool
42 wpisy
Nie będe zakładał nowego tematu mam jeszcze pytanie do powiadomień, czy jest jakaś możliwość otrzymywania powiadomień względem utworzeniu nowego tematu w kategori "Forum spółek", wiem że można otrzymać po zaznaczeniu opcji "Powiadamiaj o nowych postach w tym wątku" jednakże chodzi mi o całą dział.

Dwa czy istnieje również otzrymywanie powiadomien w formie RSS, a żeby było można otrzymac powiadomienie natychmiastowo z pozycji pc, czytnika rss.
 
2020-10-18 19:47
2068 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Ad 1. menu->Konto->Ustawienia konta i sekcja Powiadomienia push do aplikacji mobilnych o nowych postach na forum spółek

Ad 2. Nie ma takiej opcji. Ale powiadomienia do aplikacji działają perfekcyjnie :-)

Pozdrawiam,
Damian
 
2020-10-21 21:17
2065 dni temu
tokarool
42 wpisy
W kategori Ulubione troszke mi sie uzbierało spółek i walorów czy jest możliwość dodania opcji Grupowania, tak jak to ma miejsce w portfelu np Grupowanie po sektorze badz Grupowanie po typie waloru

Dzięki Damian
 
2020-10-21 21:48
2065 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Zapiszę w rzeczach do zrobienia.
Nie napiszę kiedy to będzie, ale na pewno będzie.

Damian
 
2020-11-03 20:39
2052 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

Dodałem możliwość grupowania ulubionych walorów po sektorze lub po typie waloru.

Pozdrawiam,
Damian
 
2020-11-05 12:30
2051 dni temu
tokarool
42 wpisy
Działa znakomicie, typ waloru rules
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl