New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Brak aktualnych notowań waloru

21 wpisów, 8 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2023-07-04 20:53
1079 dni temu
b_st...a.pl
2 wpisy
Co się stało z aktualnymi notowaniami waloru. Obecnie jest podawany z jedno- dwudniowym opóźnieniem?
 
2023-07-04 20:55
1079 dni temu
proa...ebit
1 wpis
Przypuszczam ze święto w stanach
 
2023-07-04 20:56
1079 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

U dostawcy danych nie ma też tych wycen.

Nie ma też np. na Yahoo

Nie wiem dlaczego. Może jest to związane z tym, że wczoraj i dzisiaj nie ma sesji w USA (Dzień Niepodleglosci).

Damian
 
2023-07-04 20:56
1079 dni temu
Shinzon
13 wpisów
Nie tylko, mam trzy ETF z XETRY i w żadnym nie mam zaktualizowanych wycen od 30.06
 
2023-07-04 21:00
1079 dni temu
Pafcio1977
4 wpisy
Witam,\n
Na stooq też ostatnia wycena z 30.06 a więc święto w USA
 
2023-07-04 21:01
1079 dni temu
Shinzon
13 wpisów
Idąc tym torem myślenia to z LSE też nie powinno być a są. Tak samo giełda w Amsterdamie
 
2023-07-04 21:02
1079 dni temu
Pafcio1977
4 wpisy
Chodzi o walory powiązane z USA
 
2023-07-04 21:04
1079 dni temu
b_st...a.pl
2 wpisy
Giełda Xetra we Franfurcie działa. Dzisiaj 64,92 euro.
 
2023-07-04 21:05
1079 dni temu
Shinzon
13 wpisów
Rozumiem, ale na LSE też są walory z USA i wyceny pojawiają się.
 
2023-07-04 21:07
1079 dni temu
Pafcio1977
4 wpisy
u mnie w myfind eidac wycene z dziś z Xetry
 
2023-07-04 21:07
1079 dni temu
Shinzon
13 wpisów
https://www.boerse-frankfurt.de/en/etf/ishares-msci-acwi-ucits-etf-usd-acc \n
dokładnie o 17.36.
 
2023-07-04 21:08
1079 dni temu
Pafcio1977
4 wpisy
W mufund tez widać
 
2023-07-04 21:11
1079 dni temu
andrewPL85
2 wpisy
Być może jest tak że LSE i Franfurt prowadziły dziś i wczoraj handel ponieważ 40% kapitalizacji IUSQ to nieUSA. Natomiast Yahoo jest portalem amerykańskim wiec mieli w te 2 dni święto a co za tym idzie nie publikowali wycen. Głośno mysle, nie mam wiedzy w temacie.
 
2023-07-04 21:14
1079 dni temu
Shinzon
13 wpisów
Tego tu pewnie nie rozstrzygniemy, zostaje poczekać do jutra 🙂
 
2023-07-04 21:15
1079 dni temu
andrewPL85
2 wpisy
Z tego co ja rozumiem, myFund zaciąga wyceny z bazy danych Yahoo dla walorów amerykańskich a tam mają swieto wiec nie wyceniają. Ale ponieważ IUSQ w 40% kapitalizacji jest poza usa handel się odbywał na walorze na europejskich giełdach
 
2023-11-10 10:31
951 dni temu
myhcus
59 wpisów
A ja mam inny problem z tym walorem. Mam przypisanie walorów do własnych typów z wagami:

89,61% Developed Markets
10,39% Emerging Markets

I w tabelce ze składem portfela 100% trafia do Developed Markets.
 
2023-11-10 10:54
951 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Witaj, obecnie wagi są wykorzystane tylko w narzędziach wykorzystujących podział na typy walorów. Np. udział typów walorów w portfelu, struktura portfela w czasie, portfel wzorcowy typów walorów. w tabelce ze składem portfela każdy walor może być tylko raz dlatego jest uwzględniony tyko w jednej grupie (nawet przy grupowaniu per typ waloru).\n
\n
Damian
 
2023-11-10 11:08
951 dni temu
myhcus
59 wpisów
Hej Damian

Faktycznie widzę, że na wykresach poniżej tabeli wartości są inne niż w tabeli, co wynika zapewne z tych wag. A byłaby opcja, aby na tych wykresach pojawiały się kwoty bez potrzeby najeżdżania na słupek?
 
2023-11-23 21:57
937 dni temu
tms
8 wpisów
Popieram przedmówcę co do porządanej opcji 🙂
 
2023-11-23 22:37
937 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

Problem z umieszczeniem wartości (w szczególności na wykresie kołowym) jest taki, że przy dużej ilości typów i małym udziale części z nich wykres staje się totalnie nieczytelny.

Co do wykresów słupkowych - zapiszę w rzeczach do zrobienia.

Pozdrawiam,
Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl