New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-03-10 09:46
465 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Zobacz czy masz teraz stary UI.

Możesz zawsze zmienić z menu->Konto->Ustawienia konta

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-03-10 10:53
465 dni temu
piowier
1 wpis
jak to zobaczyc czy mam nowy czy stary i jak to zmienic ? nie ma w ustawieniach konta, chyba ze chodzi o skórkę ?
 
2025-03-10 11:03
465 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
UI możesz zmienić klikając na obrazki obrazujące wygląd w sekcji "Skórki" w menu->Konto->Ustawienia konta.

Damian
 
2025-05-27 19:34
386 dni temu
jakzyg
1 wpis
Hej, mam pytanie jak przywrócić pierwotną wersję? Nie mogę tego odszukać w ustawieniach konta. Dzięki za info!
 
2025-05-27 19:42
386 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

Wejdź w menu->Konto->Ustawienia konta.
Znajdź sekcję Wybór skórki (interfejsu użytkownika).

Kliknij na wybranej skórce.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-05-28 20:32
385 dni temu
Sant...iczd
1 wpis
jak włączyć spowrotem stary interfejs??
 
2025-05-28 20:39
385 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Masz to napisane odpowiedź wyżej.
Ala napiszę jeszcze raz:

Wejdź w menu->Konto->Ustawienia konta.
Znajdź sekcję Wybór skórki (interfejsu użytkownika).

Kliknij na wybranej skórce.

Damian
 
2025-06-01 18:37
381 dni temu
Nart...ener
5 wpisów
Fajny ten nowy interfejs, ale jeszcze lepiej że stary wciąż jest dostępny :)

Potestowałem i jak dla mnie jest bardzo nieintuicyjny. Np w starym wszystko co dotyczy konta jest w jednym miejscu, a w szczególności dodanie waloru/operacji i historia. W nowym trzeba tego szukać w głównym menu - po co?

Chyba, że to jest z poziomu przeglądu walorów, a ja tego nie widzę.
 
2025-06-01 19:24
381 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
W nowym interfejsie jak rozwiniesz menu "Operacje" to masz od razu widoczne np. "Historia i modyfikacja", "Kupno walorów".

Są dwie główne różnice w nawigacji:
1. W nowym UI menu drugiego poziomu rozwija się po kliknięciu i pozostaje rozwinięte. W starym UI rozwijało się po najechaniu myszką, ale było okrywane po "zjechaniu" muszką.
2. W nowym UI menu trzeciego poziomu (o ile jest dostępne) jest wyświetlane w poziomie. W starym UI było podobnie jak menu drugiego poziomu pokazywane po najechaniu myszką na elemencie menu poziomu 2 i chowane po zjechaniu myszką z elementu menu poziomu 2.

Damian
 
2025-06-02 16:52
380 dni temu
MAGDAR
2 wpisy
Pomóżcie proszę jak wrócić do starego interfejsu- niestety nieci się pogubiłam
 
2025-06-02 16:53
380 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Witaj,

Jest to napisane kilka odpowiedź wyżej.
Ala napiszę jeszcze raz:

Wejdź w menu->Konto->Ustawienia konta.
Znajdź sekcję Wybór skórki (interfejsu użytkownika).

Kliknij na wybranej skórce.

Damian
 
2025-06-02 19:54
380 dni temu
pmry....com
1 wpis
Cześć,
miałem nowy UI i bardzo mi się podoba. Dzisiaj pokazał mi się stary a w ustawieniach konta nie widzę jak można wrócić do nowego.

Pomocy!

Pozdrawiam,
Piotr
 
2025-06-02 20:01
380 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

Zobacz załącznik.

Pozdrawiam,
Damian

Załącznik:
 
2025-08-07 22:27
314 dni temu
antarus
19 wpisów
Cześć,

Mógłbyś ustawić listę skrótów w motywie jasnym w tym samym miejscu, jak jest to w motywie ciemnym?

Pozdrawiam

Załącznik:
 
2025-08-08 06:41
314 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Cześć,

Zrobione.
Dziękuję za sugestię!

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-08-13 00:47
309 dni temu
antarus
19 wpisów
Dzięki.
 
2025-10-03 17:16
257 dni temu
dawi...uler
1 wpis
Starałem się przeskanować forum nim zadam pytanie, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na następujące pytanie. Czy mogę gdzieś wybierać i zmieniać kolory wykresów? Jestem na starym UI i nie udało mi się znaleźć takiej opcji. Może taka nowy UI daje taką możliwość? Z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam, jeśli powieliłem pytanie z jakiegoś innego wątku na forum. Jeśli już temat koloru wykresów został omówiony w którymś wątku, to poproszę o odnośnik.
 
2025-10-03 18:43
257 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Witaj,

W większości przypadków nie ma możliwości zmiany kolorów wykresów.

Są dwie:
1. W menu->Portfel->Opcje portfela->Tabelka ze składem portfela jest opcja "Losowe kolorowanie wykresu Udział walorów w portfelu".

2. W menu->Konto->Ustawienia konta możesz włączyć opcję "Włącz kolory dla daltonistów na wykresach typów walorów".

Napisz może w którym miejscu chciałbyś/widziałbyś potrzebę zmiany/poprawienia kolorów.

Pozdrawiam,
Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl