New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-12-15 17:17
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Jozef99 - poprawiłem.

Damian
 
2024-12-15 17:18
549 dni temu
es
6 wpisów
Hej, to co zauważyłem:
1. kolor fontów w tabeli inwestycji gubi się na białym tle (czerwony jest w miarę widoczny, zielony ginie zupełnie)
2. Kafelek "Dodaj nowy portfel" na górnym pasku wydaje się być trochę niepotrzebny z perspektywy UX – chcąc dodać nowe walory automatycznie kilkukrotnie kliknąłem na niego, zamiast na listę rozwijaną.
3. "Pokaż listę skrótów" – wydaje mi się, że jest to najczęściej klikana grupa funkcji (być może to błędne założenie) – czy nie lepiej byłoby je wyciągnąć z listy rozwijanej do kafelków?
4. Po zmianie powrotnej do starego stylu zaciągane są w nim fonty i ikony ze stylu nowego (załącznik).
5. Czy jest szansa na rozszerzenie stylu dark o dodatkowy, oparty bardziej na szarościach niż niebieskim (taki deepdark np. #242424 / #2b2b2b / #4a4a4a)?


Załącznik:
 
2024-12-15 18:14
549 dni temu
MarcinT_M
11 wpisów
Mega świetna wiadomość i kawał dobrej roboty! Zastanawiałem się nad zmianą ze względu na UI, ale inne serwisy nie oferowały takiej funkcjonalności jak MyFund. Zdecydowałem się zostać, a Ty zrobiłeś mi tym prezent na święta i ponownie utwierdziłeś, że to była dobra decyzja :) Przy okazji chciałem zapytać. Czy w przyszłości dałoby radę na stałe schować dodatkowe opcje w kokpicie? Obecnie po każdym logowaniu trzeba je chować na nowo.

Załącznik:
 
2024-12-15 19:20
549 dni temu
MarcinT_M
11 wpisów
Wykres - dywidendy w czasie. Dwa podpisy typu wykresów wyświetlają się niepoprawnie.

Załącznik:
 
2024-12-15 19:23
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
To ustawienie (tzn. chowanie dodatkowych opcji) jest zapamiętywane per narzędzie (w kilku narzędziach jest takie urywanie) i per portfel.
Więc jak ukryjesz dla każdego portfela to nie będzie dla żadnego.

Damian
 
2024-12-15 19:34
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@MarcinT_M - poprawiłem. Dzięki za info!
 
2024-12-15 20:33
549 dni temu
seba...wski
8 wpisów
1. Jak mamy na górze "Pokaż listę skrótów" to u mnie otwarcie tego menu przesuwa tabelkę (w ogóle cały widok w prawo).

Załącznik:
 
2024-12-15 20:33
549 dni temu
seba...wski
8 wpisów
2. W portfelu grupowym jak mam widget "Portfel wzorcowy walorów" to jest on rozjechany (przy zwykłym tego nie mam, widget "Struktura inwestycji" pokazuje się normalnie).

Załącznik:
 
2024-12-15 20:36
549 dni temu
seba...wski
8 wpisów
Ad. 2 - w sumie to może nie być błąd szablonu bo nie wykrywa mi poprawnie walorów w portfelu mimo że wzorcowy robiłem przy pomocy funkcji która automatycznie pobrała wszystkie walory w portfelu.
 
2024-12-15 22:39
549 dni temu
MarcinT_M
11 wpisów
Detal, ale jednak :)

Załącznik:
 
2024-12-16 06:32
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Dzięki - ktoś mógłby muszki szukać ;-)
 
2024-12-16 06:49
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@sebastian
Ad1. poprawiłem.
Ad2. poprawiłem.
Ad2.2 Portfel wzorcowy walorów jest generalnie przeznaczony dla walorów (akcje, obligacje, ETFy itp.) a nie kont. Dlatego tak to wygląda.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-16 06:56
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@es

Ad1. - trochę pociemniłem ten zielony.

Ad2, 3 - przeanalizuję jak to wygląda z perspektywy innych użytkowników. Co do "+" to raczej zostanie bo już wcześniej dużo użytkowników pytało się to gdzie się dodaje nowy portfel.

Ad4. Generalnie takie było założenie, że zmiana skórki (oprócz zmiany na nową) nie zmienia zestawu ikonek. Daje to większą elastyczność wyboru.

Ad5. Na razie nie planowałem "nowej" skórki, ale co do samych kolorów to możliwe, że będzie jeszcze jakaś zmiana.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-16 09:39
549 dni temu
foxe
15 wpisów
do się ustawić w nowym UI żeby portfele były na pasku u góry a nie w chowanej liście? często przełączam się między portfelami i na starym było tylko 1 kliknięcie
 
2024-12-16 10:12
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Wiem, że to pewna niedogodność, ale na razie nie będę tego zmieniał.
To co mógłbym zrobić to dodanie "ptaszka", żeby pop-up z listą portfeli był widoczny po odświeżeniu strony.
 
2024-12-16 11:23
549 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Nieaktualne!!!! :)
Jakoś pykło :).

Załącznik:
 
2024-12-16 11:27
549 dni temu
Mabiel
46 wpisów
No i elegancko, że jest ciemna wersja. Funkcjonalność będę powoli odkrywał, ale póki co - jest cacy.
 
2024-12-16 11:29
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Mabiel
Jakiej przeglądarki używasz?
Sprawdziłem na Chrome i działa.
 
2024-12-16 11:35
549 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Jak pisałem, nieaktualne. Okazało się, że przed końcem tabeli, jest jeszcze jedna linia, która jest niewidoczna, dopóki się tam kursorem nie najedzie. Łapałem za koniec tabeli, a nie ciut wcześniej.
 
2024-12-16 11:48
549 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Mam jeden temat. Chyba nawet w starej wersji tego nie było. Czy jest możliwość, aby była również opcja zapisania wyglądu innych tabel, aniżeli tylko składu portfela? Np. w historii itd.?
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl