New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-12-19 08:49
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Mabiel
Ad1. Zapisuję w rzeczach do zrobienia
Ad2. Możesz ukryć też część ikonek w menu->Portfel->Opcje portfela->Tabelka ze składem portfela w sekcji "Ukrywanie ikonek w widoku składu portfela" - zapisałem, żeby dodać ukrywanie innych ikonek
Ad3. Wydaje mi się, że pomysł z automatycznym zapisywaniem jest bardzo dobry. Zapisuje w rzeczach do zrobienia.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-19 09:18
546 dni temu
matee78
6 wpisów
Super. Dzięki za błyskawiczną reakcję!
 
2024-12-19 09:53
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Mabiel Ad1 - to już działa.
Damian
 
2024-12-19 09:55
546 dni temu
MarcinT_M
11 wpisów
Zmiany ciągle in plus, brawo! Widzę, że pojawiła się belka w górnej części ekranu. Po najechaniu myszką na indeks WIG oraz WIG 20 pojawia się wykres, po kliknięciu okno wykresu się powiększa, jednak pozycjonuje go poza ekranem w przypadku pierwszych dwóch od lewej. Da radę te okna przesunąć trochę w prawo?

Załącznik:
 
2024-12-19 09:59
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
To chyba kwestia rozdzielczości. U mnie jest ok.

Załącznik:
 
2024-12-19 10:05
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Przy okazji odkryłem dwie inne kwestie, jeśli chodzi o górną belkę:

1. Przypadek Sensex: jest notowanie, ale nie ma wykresu.


Załącznik:
 
2024-12-19 10:06
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
2. Przypadek Nasdaq100: nie ma notowania i nie ma wykresu.



Załącznik:
 
2024-12-19 10:06
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Przypadek nr 1 tyczy też np. złota, srebra, ropy...
 
2024-12-19 10:09
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@MarcinT_M - poprawiałem, część wykresu była niewidoczna dla pierwszych dwóch walorów.

@Mabiel - tak jak wcześniej pisałem to jest kwestia tego czy i w jakiej częstotliwości są dane z przebiegu sesji w ciągu dnia.
 
2024-12-19 10:13
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
A ok... nie doczytałem. Mea culpa!! ALE... przy SP500 i Nasdaq Comp. są zarówno notowania, jak i wykresy. Sesje są zamknięte, więc tutaj Nasdaq 100 w sumie też powinien być. Sensex jeszce się nie zamknął, więc ok, a surowce są praktycznie notowane ciągle :).
 
2024-12-19 10:41
546 dni temu
abu
38 wpisów
> W starej skórce też jest - załącznik.

Oczywiście, koło zębate jest w starej skórce, ale dla portfeli grupowych nie umożliwia odcięcia podatku. A dla portfeli indywidualnych tak.
 
2024-12-19 11:03
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@abu - dla portfeli grupowych nie można zmienić tego ustawienia. Portfele grupowe "pobierają" to ustawianie z portfeli wchodzących w skład tej grupy. Czyli jak w "zwykłym" portfelu ustawisz uwzględnianie podatku to w grupowym też będzie uwzględniony.
 
2024-12-19 11:55
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Mabiel - nie chodzi o to czy aktualnie są notowania, ale o to czy w bazie myfund.pl są dostępne. Dodałem ściąganie wycen online dla kilkudziesięciu indeksów zagranicznych - będą się zbierać od teraz. Surowce też poprawiłem.
 
2024-12-19 13:16
546 dni temu
corner
219 wpisów
Jeszcze przy okazji chciałbym zapytać o taką rzecz, gdy jesteśmy na wykresie waloru i mamy do wyboru okres jaki chcemy zobaczyć, byłaby szansa na dodanie opcji w rodzaju "Od pierwszego zakupu"? A może gdzieś to jest tylko nie widzę?
 
2024-12-19 13:42
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@corner - jak wejdziesz w wykres waloru z tabelki ze składem portfela (klikając na ikonce wykresu) to data początkowa zostanie ustawiona na kilka dni przed datą pierwszej operacji.
 
2024-12-19 14:30
546 dni temu
nilhir
33 wpisy
Cześć,
generalnie nowy interface to zmiana w bardzo dobrym kierunku, fajnie że szybko wszystko poprawiasz.
Przez ilość postów nie wiem czy ktoś tego juz nie zgłosił, ale moja sugestia dot. Kokpitu:
Jako user po wejściu chciałbym szybko zobaczyć podsumowanie portfeli a teraz 1/3 ekranu zajmują zawsze domyślnie rozwinięte "dodatkowe opcje"

Można by te opcje przenieść poniżej listy portfeli?
 
2024-12-19 14:33
546 dni temu
Jozef99
216 wpisów
Hej. Używam starej skórki, dziś nie wyskakują mi "dzienne" wykresy po najechaniu myszką na ikonkę wykresu w głównej tabelce (tego branego z Bossa). I cała linijka "miga" (tak jakby zmieniało focus on/off).
Wczoraj działało.

Co ciekawe, działają popupy wykresowe "walorów z boku" (czyli te WIG/WIG20 itd). Tylko te z głównej tabelki przestały.

Edit: jest bardziej bizarre. W tabelce głównej nie działają owe popupy "dzienne wykresy" - ale tylko te brane z GPW (PL-akcje, PL-ETFy). Działają te dla ETFów zagranicznych (oczywiście, mają rzadsze odświeżanie i mniej danych). Natomiast, popupy "bosiowe" działają dla listwy bocznej, nie tylko dla indeksów ale i dla "max wzrosty/spadki".
 
2024-12-19 15:01
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@nilhir - jak klikniesz na "Ukryj dodatkowe opcje" to to ustawienie zostanie zapamiętane. Kolejne otworzenie Kokpitu będzie z ukrytymi tymi opcjami i będzie widać dane portfeli.
 
2024-12-19 15:02
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Jozef99 - powinno być już poprawnie - dzięki za info.
 
2024-12-19 15:13
546 dni temu
debede
3 wpisy
Świetny pomysł z paskiem notowań!

Czy można dodać, aby zmiany procentowe miały znak "%" a bezwzględne brak znaku?

Może to mylić, jeśli występuje mix walorów

Załącznik:
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl