New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-12-17 22:45
547 dni temu
corner
219 wpisów
A w sygnałach AT zawsze pozycje z sygnałem sprzedaży były na zielono?
 
2024-12-18 07:02
547 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@corner - nie zawsze - poprawiłem te kolory. Dzięki za info!
 
2024-12-18 12:19
547 dni temu
blackdark
1 wpis
Hejka, w trybie ciemnym mam wrażenie ze dużo lepiej poprawi czytelność by tło wykresów i wszelkich tabelek była taka sama jak tło strony. Na wykresach jest zbyt ciemno, przez to aktualna paleta dla wykresów czy walorów bywa słabo widoczna. Albo zamieniłbym te kolory miejscami (ten jaśniejszy dać jako tło pod wykresy). Sprawdzilibyście czy te zmiany nie polepszyłyby widoczności w trybie ciemnym?

Załącznik:
 
2024-12-18 18:26
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@blackdark - zobaczę co da się zrobić.
 
2024-12-18 18:27
546 dni temu
Inwestor
88 wpisów
O jaki ładny paseczek mi się pokazał w górnej części :)
 
2024-12-18 18:28
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@all - dodałem pasek z notowaniami.
Był z prawej, a jest u góry.

Nie ma tylko maksymalnych wzrostów i spadków.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-18 20:15
546 dni temu
Mariusz_R
31 wpisów
paseczek bardzo ładny! Coraz ładniej się robi a dark mode to taki prezent pod choinkę dla mnie!
 
2024-12-18 20:47
546 dni temu
krzcichy
4 wpisy
@myfund.pl czy mógłbyś dodać div yield do tabelek ze składem portfela? mi tego brakuję :( - Dywidenda/ odsetki do ceny zakupu [%] to nie to :(
 
2024-12-18 21:51
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@krzcichy - wszystkiego nie da się do tabelki wcisnąć.
To możesz zobaczyć w narzędziu dostępnym z menu->Portfel->Analizy portfela->Analiza fundamentalna
 
2024-12-18 22:08
546 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
Pasek ładny, ale trochę trzeba dopracować:
1 - przy zmianie waloru, jak się pojawia z nowym UI to trochę ucina pierwszy element,
2 - w pop up czasem się wykres nie pojawia
3 - niektóre elementy są ze starego interfejsu

Możliwe, że to dopiero jest w trakcie zmian...

Załącznik:
 
2024-12-18 22:08
546 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
2 -

Załącznik:
 
2024-12-18 22:08
546 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
3 -

Załącznik:
 
2024-12-18 22:32
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Ad1. Poprawiłem.
Ad2, i 3. - Te wykresy, które się pojawiają po najechaniu na walor są wykresami dziennymi. Myfund.pl nie ma danych tick'owych (czy chociażby 5 minutowych). Dlatego te wykresy są trochę "kombinowane":
* od Bossa mam wykresy dla GPW i walut - one są generowane przez Bossa więc mogę je wkleić tylko takie jakie są czyli z białym tłem. Ich zaletą jest to, że są "gęste".
* dla innych walorów mam w bazie dane ściągane co kilkanaście minut. Dla tych walorów wykresu są generowane przez serwer myfund.pl, ale mają tylko kilka/kilkadziesiąt punktów w ciągu dnia.
* dla walorów, dla których nie mam wycen online wykres będzie pusty.

Damian
 
2024-12-18 22:51
546 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
Dzięki. Rozumiem.
Może jedynie rozmiar "białych i czarnych" pop upów dać taki sam (podobny).
 
2024-12-19 00:35
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Ogólnie, wersja dark totalnie świetna i w ogóle aktualizacja z mnóstwem plusów, min. to, że wchodzę w dany panel ogólny i tam nie mam listy rozwijanej, ale całe podmenu mam u góry, co jest świetnym rozwiązaniem. Nie trzeba najeżdżać, czekać na kolejną wstążkę, szukać itd. Jest cacy.

Ale skoro można coś zgłaszać, to cisnę dalej.

1. Czy jest opcja, aby po dodaniu notowań można było je też sobie ustawić w kolejności, która mi pasuje?
Przykład: dodałem, co mnie interesuje, ale przypomniałem sobie o Sensex i teraz chciałbym, aby był wcześniej, a nie na końcu. Zwykłe przesunięcie w górę.



Załącznik:
 
2024-12-19 00:40
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
2. Ale to już stricte pode mnie i pod to, co robię dzięki myfund, za co chwała.

Jest opcja, aby w "Składzie i strukturze" była opcja uproszczonej tabeli. Uproszczonej, czyli takiej, w której nie ma ikon operacji, a zostaje tylko nazwa instrumentu, liczba jednostek, wartość zakupu, cena, wartość waloru, udział stopa zwrotu, zysk. Nic ponadto. Ile kupione, za ile kupione, ile zysku w procentach, ile w zł it. Ja wiem, że część kolumn mogę sobie usunąć, ale np. ikon operacji nie usunę itd. Taka wersja short, ale oczywiście zostawiając to, co teraz jest.


Rzucam tylko. Dla mnie pomocna graficznie rzecz, ale bez ciśnienia.
 
2024-12-19 00:43
546 dni temu
Mabiel
46 wpisów
3. Odnośnie wszelkich tabel. Teraz już poruszałem. Pytałeś, przy których ustawić możliwośc zapisu wyglądu tabeli... a może... zrobić tak, aby nie zapisywać ustawień po każdej zmianie? Może MyFud będzie zapamiętywał, jak ustawiłem kolumny i wiersze?

Nie wiem, czy się da, ale... co szkodzi zapytać?:)

Finito chyba.
 
2024-12-19 01:22
546 dni temu
matee78
6 wpisów
Cześć. Zmiana UI póki co bardzo mi się podoba. Jest spokojniej i czytelniej. Do pełni szczęścia brakuje mi (póki co) tylko możliwości dodania kilku opcji menu do listy skrótów. Osobiście na codzień korzystam z Alertów (Narzędzia/Alerty) oraz Zarządzania Ryzykiem (Portfel/Narzędzia portfela).
 
2024-12-19 08:33
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@krzyhaaafund - wykresy w pup-up są już tej samej wielkości.

Damian
 
2024-12-19 08:39
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@matee78 - dodałem Alerty i Zarządzanie ryzykiem do listy skrótów.

Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl