New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-12-17 06:58
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@macwojs
Ad1, 2 - poprawiłem kontrast
Ad3. Trochę się z tym zgadzam. Część formularzy (w szczególności ten. w narzędziu "Stopa zwrotu i benchmark") mają możliwość ukrycia opcji - przycisk "Ukryj dodatkowe opcje".
To ustawienie jest zapamiętywane, więc jak ukryjesz to przy kolejnym otworzeniu tego narzędzia tez te opcje będą ukryte.
Tak czy inaczej zapisuję sobie tą uwagę.


@krzyhaaafund - dzięki za info - poprawiłem.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-17 07:29
548 dni temu
abu
38 wpisów
Zielony kolor na liście instrumentów jest zbyt jasny, słabo go widać na jasnym tle.
 
2024-12-17 08:29
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@abu - pociemniłem ten zielony w tabelce.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-17 08:45
548 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Niuans pewno dla wielu, ale... Czy jest opcja, aby z automatu w "Grupie walorów" podstawiały się "Wszystkie walory", a nie "Akcje GPW"? Dla mnie spore udogodnienie by to było.

Załącznik:
 
2024-12-17 09:01
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Mabiel - zrobione.
 
2024-12-17 11:37
548 dni temu
abu
38 wpisów
Jeszcze trzeba pociemnić strzałki góra/dół :) Nie żeby to już przeszkadzało funkcjonalnie, ale po prostu jest niespójnie.

Moim subiektywnym zdaniem nowa czcionka jest ogólnie mniej czytelna niż stara. Muszę się skupiać, żeby przeczytać nazwę instrumentu. Ale może się przyzwyczaję...
 
2024-12-17 11:37
548 dni temu
macwojs
4 wpisy
W dywidendy roczne i przyszłe (możliwe, że w innych miejscach też) jest coś nie tak z doborem kolorów dla elementów. Mam tylko cztery, a już jeden kolor się zaczyna powtarzać

Załącznik:
 
2024-12-17 11:38
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@abu - o których strzałkach piszesz?
 
2024-12-17 11:44
548 dni temu
abu
38 wpisów
O tej strzałce przy procentowym wzroście/spadku.

Czcionka jest też zbyt mała - przy monitorze w rozdzielczości 3440x1440 muszę zrobić powiększenie 120%, żeby móc jakoś normalnie przeglądać. Ze wzrokiem wszystko jeszcze mam OK :) Niestety przy tych 120% skaluje się czcionka, ale nie skalują się szerokości kolumn na liście instrumentów, więc liczby/daty przestają się mieścić w jednym wierszu, co bardzo pogarsza czytelność.

EDIT: przy 130% jakoś się przeskalowały i chyba zostanę z tym ustawieniem. Ale IMHO to jest błąd UX jeśli użytkownicy muszą na dzień dobry sobie powiększać skalę.

Załącznik:
 
2024-12-17 11:46
548 dni temu
macwojs
4 wpisy
A i jeszcze jedno mam. Ikonki na górze z powiadomieniami:
1. Ikonka od forum jako jedyna rozwija się automatycznie. Resztę trzeba kliknąć. Takie to nieintuicyjne, bo jak resztę klikam to, to odruchowo też i dostaję nową stronę. Rozumiem zamysł, ale mnie jakoś nie pasuje
2. Dzwoneczek i ilość komunikatów od spółek z ostanich 7 dni. Nie mogłaby ta cyfra pokazywać nowych? Wczoraj miałem 7, dziś mam 7. Tak na prawdę jest jedno nowe, ale z mojego punktu widzenia nic się nie zmieniło, bo widzę ten sam komunikat. Pod rozwagę.
 
2024-12-17 11:50
548 dni temu
abu
38 wpisów
"Uwaga! Wszystkie wartości podane w tabelce uwzględniają podatek od zysków kapitałowych. Aby zmienić ustawienia dotyczące uwzględnienia szacunkowej prowizji od sprzedaży i/lub podatku od zysków kapitałowych kliknij na ikonce [koło zębate] znajdującą się nad tabelką ze składem portfela (w raporcie Skład i struktura portfela)."

Niczego takiego po kliknięciu na tę ikonkę nie można przestawić. EDIT: w portfelu grupowym, bo w indywidualnym można.
 
2024-12-17 11:56
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@abu - kolor strzałki - zmieniłem, ale jak miałeś w cache to mogła być ona wyświetlana. Wymusiłem odświeżenie tej ikonki. Kolor nie jest identyczny, ale nie razi.

Ad. Czciona - wejdź w menu->Konto->Ustawienia konta. Tam jest opcja "Rozmiar czcionki" - zmień na +20, albo +50.

Ad. "koło zębate" - zobacz załącznik.

Załącznik:
 
2024-12-17 12:09
548 dni temu
abu
38 wpisów
OK, wychodzi, że cały czas miałem starą skórkę, w której też się minimalnie pozmieniało :) Zmieniłem na tę nową i tam w kole zębatym jest ta zmiana dla portfeli grupowych. W starej skórce - nie ma.
 
2024-12-17 12:12
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
W starej skórce też jest - załącznik.

Załącznik:
 
2024-12-17 12:30
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@macwojs - kolory wykresów zmieniłem.
Ad1. Tak też było w poprzedniej skórce. Pomyślę czy tego nie zmienić.
Ad2. Problem jest z określeniem co znaczy "nowe" - system nie wie, które już widziałeś, a które nie. Dlatego jest to liczba od określonego czasu, który możesz zmienić w menu->Konto->Ustawienia konta w sekcji "Inne ustawienia". Kolor ikonki (czerwony) informuje o tym, czy są komunikaty od czasu kiedy ostatni raz otworzyłeś narzędzia z komunikatami. Jeżeli nie ma to kolor jest pomarańczowy.
 
2024-12-17 17:12
547 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
Sugestia
Może prawe menu (tam gdzie przycisk Wyloguj) ustawić podobnie jak menu z portfelami teraz - na :hover.
Nie ma tam żadnych zagnieżdżeń... jak w tym głównym po lewej, to czemu nie.
 
2024-12-17 17:36
547 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@krzyhaaafund - tam się generalnie rzadko "zagląda", ja bym zostawił tak jak jest. Dla wielu irytujące są wyskakujące pop-up'y.
 
2024-12-17 17:41
547 dni temu
Inwestor
88 wpisów
@krzyhaaafund - tam się generalnie rzadko "zagląda", ja bym zostawił tak jak jest. Dla wielu irytujące są wyskakujące pop-up'y.

Popieram. W ogóle uważam, że teraz jeśli coś nie jest literówką lub błędnie działa, to może trzeba zbierać takie uwagi, a później niech się przynajmniej kilka osób wypowie czy potrzebuje takiej zmiany :)

Mnie na przykład te samoczynnie wyskakujące menu z pełną listą portfeli nie do końca się podoba, mogło zostać tak jak było ;)
 
2024-12-17 21:02
547 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Investor - dodałem opcję w menu->Konto->Ustawienia konta "Pokaż listę portfeli po najechaniu myszką na wybrany portfel (domyślnie pokazuje listę portfeli po kliknięciu) - tylko nowy UI." :-)

Damian
 
2024-12-17 22:39
547 dni temu
Inwestor
88 wpisów
Dzięki.
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl