New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-12-16 12:01
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
W historii jest.
W innych na razie nie ma.
Masz jakieś priorytety?
 
2024-12-16 12:52
549 dni temu
DivKing
33 wpisy
Pierwsze 4 ikonki mam kolorowe chociaż wybrałem zestaw ikonek białe na czarnym - K S O %
 
2024-12-16 12:53
549 dni temu
DivKing
33 wpisy
Da się w nowej skórce przywrócić portfele na samą górę aby były guzikami? Wybór z listy to 2 kliknięcia, wcześniej było 1 kliknięcie.
 
2024-12-16 13:23
549 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@DivKing

Ad. Ikonki - poprawiłem
Ad. Lista portfeli - tak jak pisałem wyżej: wiem, że to pewna niedogodność, ale na razie nie będę tego zmieniał.
To co mógłbym zrobić to dodanie "ptaszka", żeby pop-up z listą portfeli był widoczny po odświeżeniu strony, ewentualnie, żeby lista pojawiła się już po najechaniu myszką a nie po kliknięciu.
 
2024-12-16 17:39
548 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
Witam
Ja również podpinam się pod możliwy powrót przycisków z wyborem poszczególnych portfeli w nowym UI.
To główna rzecz, która mnie w nim irytuje.
Moja propozycja: przyciski wyboru portfeli widoczne cały czas i po kliknięciu na nowy - przeniesieni do składu i struktury danego portfela.
Poza tym zmiana na plus.
 
2024-12-16 18:33
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Witaj,

Dodam takie działanie, że jak najedzie się myszką na to pole z nazwą portfela, to nie trzeba będzie klikać - okienko z listą pojawi się automatycznie.

Damian
 
2024-12-16 18:41
548 dni temu
pocologin
81 wpisów
Cześć. Świetny kierunek zmian.

Liczę jeszcze w przyszłości na bardziej dynamiczne/płynne UI, które od razu dopasowuje elementy do szerokości okna.
Na pierwszy rzut oka dokucza mi jednak najbardziej ten "kustomizowany" kursor w postaci łapki.
 
2024-12-16 19:07
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@pocologin - poprawiłem z tym kursorem - miał być tylko na menu po lewej.
 
2024-12-16 19:33
548 dni temu
pocologin
81 wpisów
Dzięki! Od razu lepiej.


I drobna literówka na zrzucie ekranu.

Załącznik:
 
2024-12-16 19:48
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@pocologin
Poprawianie - dzięki za info!
 
2024-12-16 20:22
548 dni temu
Maska
126 wpisów
A gdzie schowałeś "wyślij wiadomość"?
 
2024-12-16 20:26
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
To ta ikonka koperty w górnym menu.
 
2024-12-16 20:30
548 dni temu
FairPlay
4 wpisy
Fajne, ale lubię tę toporność starej wersji :D pewnie kwestia opatrzenia się - czy docelowo jest zamiar usunięcia starej wersji na dobre?
 
2024-12-16 20:49
548 dni temu
krzcichy
4 wpisy
Nowa wersja jest fajna. Mam nadzieję, że będzie się rozwijać coraz bardziej i że zadbasz o inwestorów dywidendowych. Przydałby się wykres planowanych dywidend.

PS. W nowej wersji nie wiem, jak dodać transakcję.
 
2024-12-16 20:53
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@FairPlay - na ten moment nie planuję wyłączenia starych "skórek".

@krzcichy
Ad. planowane dywidendy - jest takie narzędzie dostępne z menu->Portfel->Dywidendy, odsetki->Dywidendy rocznie i przyszłe

Ad. jak dodać transakcję - menu->Operacje

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-16 21:17
548 dni temu
krzcichy
4 wpisy
@myfund.pl Porównanie stóp zwrotów z walorów też chyba nie działa - nie mogę znależć żadnego waloru do porównania.

Próbowałem różne kombinacje, ale nigdy nie znajduje.



Załącznik:
 
2024-12-16 22:15
548 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@krzcichy - poprawiłem
Dziękuję za zgłoszenie problemu!

Damian
 
2024-12-16 22:27
548 dni temu
Theoo
6 wpisów
Dobra robota Damian, dzięki! Jest przejrzyście i intuicyjnie.
Będzie testowane:)
 
2024-12-16 22:49
548 dni temu
macwojs
4 wpisy
Dobra przeklikałem i mam kilka uwag (czarny motyw, bo z niego korzystałem).

1. Legenda pod wykresami ma kiepski kontrast.

2. To samo tyczy się belki na górze, portfele w grupie.

3. I trzecia największa. Całość tego interfejsu wygląda na dziwnie przeskalowaną. Rozumiem, że menu jest większe, ale np opcje wyboru i filtrowania w porównaniu do tabel i wykresów wyglądają dziwnie. To nie jest facebook, tylko jednak narzędzie analityczne. Fajnie jak jest ładnie, ale musi być funkcjonalnie. Szczególnie ten formularz w stopie zwrotu jest wielki. Zajmuje całą stronę (rozdzielczość 1980x1200, więc nawet więcej w pionie niż standard), a spoko można by go ciut zmniejszyć i trochę bardziej upchać.

Poza tym szacun za tyle pracy. Ostatnio nawet z kumplem gadałem, że trochę interfejs się zestarzał i mamy jak na zawołanie. Dzięki :D



Załącznik:
 
2024-12-16 23:14
548 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
Literówka

Załącznik:
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl