New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:54:30)
  Ok, wszystko jasne, dzięki...

Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 2026. Cyfryzacja OOH i przejęcie napędzają wyniki [Analiza] (2026-06-17 20:43:26)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Digital Network z eksplozją przychodów w 1Q 202...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:36:37)
  Różnica w wartości wynika z tego, że masz włączoną opcję „Uwzględnij podatek”.


Dla każdego z walo...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 20:27:35)
  Ale skąd różnica w wartości. Mam kilka portfeli i różnica jest tylko na niektórych. Proste zsumowani...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:32:08)
  Witaj,


W wierszu „Cały portfel” stopa zwrotu jest liczona metodą MWR/TWR i uwzględnia wszystkie o...

Skąd różnice w podsumowaniu (2026-06-17 12:29:34)
  Skąd się biorę różnice pomiędzy podsumowaniem na górze i na dole tabelki?...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 09:48:06)
  Domyślnie ta opcja była wyłączona dla nowego waloru.

Zmieniłem to tak, że będzie tak ustawiona jak ...

Import z XTB (2026-06-17 07:29:07)
  Witaj,


Najlepiej byłoby gdybyś podesłał plik, który importujesz i napisał jaki błąd pojawia się p...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-17 07:02:50)
  Ad 3

Gdy mam już w portfelu jakieś spółki, do których dodałem benchmark, a następnie dodaję nowe sp...

Import z XTB (2026-06-16 20:34:36)
  dodale portfel z XTB utworzony kilka tygodni temu, wszystko ładnie przeszło , portfel z XTB utworzon...

Import z XTB (2026-06-16 19:25:53)
  Jest już wspierany.

Oczywiście jakby pojawił się jakieś problemy to dawaj znać.


Pozdrawiam,

Dam...

Import z XTB (2026-06-16 19:20:02)
  A czy nowy format jest już w pełni wspierany w MyFund? Właśnie spróbowałem i jakby przeszedł....

Import z XTB (2026-06-16 18:24:40)
  Nie ma sensu pisać bo od 1 lipca wyłączają ten moduł importu i pozostanie tylko nowy moduł.

Mam nad...

Import z XTB (2026-06-16 17:14:38)
  Pośpieszyłem się. Problem dalej występuje.


- Plik eksportu z XTB dla konta prowadzonego w EUR zaw...

Import z XTB (2026-06-16 17:04:33)
  Dzisiaj wygenerowałem nowy eksport z XTB, no i waluta pojawiła się w pliku, a import do MyFund zadzi...

Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude, konflikt z Waszyngtonem i droga do IPO (2026-06-16 12:05:24)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Anthropic na rozdrożu: ewolucja modeli Claude,...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:31:44)
  Witaj,


Już powinny być aktualne.


Dziękuję za zgłoszenie problemu!


Pozdrawiam,

Damian...

WBTC.PA - nie odświeża się (2026-06-16 11:05:24)
  Od 11 czerwca instrument się nie odświeżył. ...

Zmiana klasyfikacji waloru. (2026-06-16 09:09:15)
  Cześć,


Zrobiłem poprawkę na ten problem - teraz przypisanie waloru ma priorytet na przypisaniem g...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 07:43:07)
  Cześć,


namierzyłem źródło tego problemu.

Okazało się, że problem występuje w dni zmiany czasu n...

Błędne wartość historyczne Bitcoina (2026-06-16 00:58:02)
  Mam go! Może to tylko w nocy takie jaja? ;) Poniżej dane z html, widać że jest sześć zer:


data: [...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10)
  Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD


W pliku są operacje na walutach:...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14)
  Cześć,


Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z...

Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39)
  Cześć,


mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect.


Od 15.06....

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-12-19 15:30
546 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@debede - tam jest zmiana zawsze w % - ale dodam.
 
2024-12-19 19:48
545 dni temu
Maska
126 wpisów
Wchodzę w wykres waloru z ikonki w tabelce ze składem portfela. Wykres otwiera się z datą od pierwszej transakcji - ok. Pokazuje zapamiętane ustawienie z liniami SMA/EMA - ok. Wybieram 12m (ostatni rok) i znikają linie SMA/EMA. Muszę od nowa zaznaczać, które linie mają być rysowane. W starym UI te ustawienia były zapamiętywane.
 
2024-12-20 07:12
545 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Maska - zobacz czy teraz jest poprawnie.
 
2024-12-20 08:54
545 dni temu
mhankus2
17 wpisów
Hej,
Testuje od kilku dni zmiana na plus (bardzo)
 
2024-12-20 09:44
545 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Wykrzaczył się pasek z notowaniami. W przypadku niektórych pozycji nie ma symbolu.


Załącznik:
 
2024-12-20 10:08
545 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Mabiel - powinny się niedługo pojawić. Problem dotyczył tylko części indeksów zagranicznych.
Dzięki za info.
 
2024-12-20 12:49
545 dni temu
Mabiel
46 wpisów
A możesz zrobić tak, aby kolumna "wartość waloru PLN" w "Składzie i strukturze portfela", była do usunięcia, jeśli się jej nie chce? Nie ma teraz takiej możliwości.
 
2024-12-20 17:24
544 dni temu
pocologin
81 wpisów
Fajny byłby szybki dostęp z górnego lewego menu do przełączania się między ciemną i jasną wersją serwisu.
 
2024-12-20 18:09
544 dni temu
Jozef99
216 wpisów
Hej. Mam starą niebieską skórkę, motyw jasny (ale system - Windows - mam ustawiony ciemny). Najechanie na "gwiazdki" oceniające fundusz generuje czarny popup (tam jest nawet jakiś tekst, widać go po zaznaczeniu myszką - to akurat ETFBM40TR)

Załącznik:
 
2024-12-20 18:59
544 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@pocologin - też tego potrzebowałem - dodałem żaróweczkę po prawej stronie w górnym menu.

@Jozef99 - poprawiłem - dzięki za info.
 
2024-12-22 20:27
542 dni temu
Inwestor
88 wpisów
Witam,

ikony w kolumnie operacje układają się jakoś tak nieregularnie, najlepiej to widać u mnie w jednym z portfeli grupowych. Może uda się to jakoś sformatować, aby było równiej :) Dodam, że zmiana szerokości kolumny nic nie zmienia.

Pozdrawiam

Załącznik:
 
2024-12-23 07:34
542 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Inwestor - troszkę poprawiłem. Niektóre "puste" ikonki są celowo zostawione, żeby inne były wyrównane (w tej samej pozycji).

Damian
 
2024-12-23 08:49
542 dni temu
ToKo1976PL
6 wpisów
Dzień dobry,
chciałbym wnieść małą zmianę pod głosowanie / rozważenie.

Czy można tą zieloną belkę pokazać na stałe lub po najechaniu myszą na górną belkę?
Przewijanie całej strony jest dosyć uciążliwe

Załącznik:
 
2024-12-23 09:13
542 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
Dzień dobry,

Miałem to zrobić w ciągu kilku dni, ale skoro piszesz to zrobiłem to wcześniej.

Damian
 
2024-12-23 09:31
542 dni temu
rafixwpt
19 wpisów
Ja mam jedną uwagę co do nawigacji.

Po kliknięciu portfela (patrz screen) (chciałbym, tak jak i nazwa wskazuje) przejść na stronę składu i struktury (od razu). Niestety kliknięcie tego jedyne co robi to zmienia kontekst portfela, ale strona dalej pozostaje ta sama.


Załącznik:
 
2024-12-23 09:37
542 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@rafixwpt - Takie było założenie. Dlatego obok jest ikonka portfela - jej kliknięcie spowoduje otworzenie tabelki ze składem portfela.
 
2024-12-23 09:41
542 dni temu
Mabiel
46 wpisów
@rafixwpt... Akurat to rozwiązanie bardzo mi odpowiada. Jeśli dobrze rozumiem, chodzi o to, że przy zmianie portfela, a będąc na innym kontekście, niż "Skład i struktura", zmienia się portfel, ale kontekst zostaje. Jeśli o to chodzi, to dla mnie elegancko. Zresztą, w starej wersji też tak było.

@myfund,a zerknąłeś na to, o czym pisałem?
 
2024-12-23 09:49
542 dni temu
myfund.pl
12808 wpisów
@Mabiel - chodzi o kolumnę "wartość waloru PLN" - dodałem w rzeczach do zrobienia.
 
2024-12-23 10:11
542 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Tak, tak. Aby można ją było usuwać z tabeli :). Na luźno.
 
2024-12-23 10:39
542 dni temu
rafixwpt
19 wpisów
@myfund.pl okejjj......

Teraz rozumiem, niestety na 1 rzut oka, myślę, że 80% osób tak jak ja, potraktuje to jako po prostu ikonkę portfela a nie osobny przycisk :D

Myślę, że pewnie da się to jakoś inaczej przedstawić aby zwykły zjadacz chleba jak ja od razu wiedział, że to są 2 osobne guziki a nie 1 pozycja na liście.

W każdym razie, dzięki za wyjaśnienie!
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl